מערכת מקלחת

מערכת מקלחת – כל מה שצריך לדעת

העולם שלנו מתקדם מידי יום בצעדי ענק בכל תחומי החיים. בכל יום נולדים חידושים שונים וממציאים מוצרים חדשים והכול בשביל להקל ולהנעים את החיים על פני האדמה. אם כי כבר אמר מי שאמר ש'אין חדש תחת השמש', עדיין זה נראה כי בני האדם הפכו למכונת המצאות כאשר כל המטרה שלהם היא כמובן להפוך את החיים לקלים, לנוחים ולנעימים יותר. אחד מהתחומים הללו הוא תחום חדרי הרחצה.

חדר אמבטיה – מה יש בו?

פעם ידענו שבחדר אמבטיה או בשמו השני – חדר רחצה, יש אגנית לרחיצה או מקלחון כאשר המים שמשתמשים בהם לצורך המקלחת מגיעים דרך ברז מותאם אשר ממנו יוצא צינור ארוך וגמיש אשר בסופו מותקן ראש טוש. ראש הטוש מאפשר לשטוף בקלות ובנוחות את כל הגוף ולהגיע לכל המקומות הנסתרים ללא בעיה. במקלחון, העניין שונה מעט, והברז המובנה ממוקם למעלה, מעל ראשו של המתרחץ ולא בגובה ישיבה. 

חידושים ושדרוגים – מה עוד יש?

מה שכן, בשנים האחרונות החלו להכניס מגוון חידושים ושדרוגים לחדר האמבטיה, כאשר הראשונים בהם היו כמובן הכיור, המראה והארונות. כיום, ישנו חידוש נוסף בחדרי הרחצה והוא מערכת מקלחת שמאפשרת תוספת נוחות והנאה בעת המקלחת.

מערכת מקלחת – מה זה בכלל?

מערכת מקלחת מכונה גם מערכת נוחות והיא מיועדת עבור אנשים שרוצים למצות את כל אפשרויות הנוחות שקיימות בתחום המקלחת. מדובר למעשה בברז ייחודי, אשר במקום המבנה הרגיל והמוכר של ברז שמותקן במיקום נמוך באמבטיה, זוהי מערכת מים במבנה אחר. מערכת המורכבת מצינורות אנכיים אשר מחוברים אל הקיר כאשר למעלה יש ראש טוש רחב ומובנה שאינו נייד ובצד יש עוד טוש עם צינור גמיש שניתן לשלוף ולהשתמש בחופשיות.

להשיג בהיפוס אביזרי אמבטיה

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

רשת ג

רשת ג – מאזינים מהבית

אוהבים להאזין לתחנת רשת ג בכל פעם שאתם נוהגים ברכב? אתם יכולים להמשיך להאזין לתחנה ישירות מביתכם, דרך המכשיר הנייד או המחשב, בהאזנה אונליין. כל

קרא עוד »
בלוני הליום

בלוני הליום

אנחנו לא מאמינים שלא יצא לכם להכיר את הבלונים המגניבים ביותר שיש: בלוני הליום. נכון, אנחנו לקראת 2022 ואין באמת מישהו שלא שמע על בלוני

קרא עוד »