לוכדי נחשים

מה עושים לוכדי נחשים בחורף כשכולם ישנים?

רבים חושבים שנחשים יוצאים מהמעורות שלהם רק בימי הקיץ החמים והם אכן צודקים. אך חשוב לדעת להיזהר מנחשים גם בימי החורף הקרים בשל העובדה כי יש זנים אשר פעילים אף בימי הקור של השנה. לכן לוכדי נחשים צריכים להיות זמינים 24 שעות ביממה גם בימי הקיץ וגם בימי החורף ללא הפסקה. חשוב לדעת להזמין לוכד נחשים בגבעתיים למשל שמספיק מקצועי במידה ואתם נתקלים בנחש בשל העובדה הפשוטה כי אתם לא מבינים כלל בתחום זה וייתכן כי הכשת הנחש עלולה להיות מסוכנת מאוד עד מסכנת חיים.

זמינות מלאה של 24 שעות ביממה

נוסף על כך חשוב לדעת כי הנחשים אשר יוצאים בתום ימי החורף מלאים בארס הרבה יותר מאשר בתקופת הקיץ ולכן קיימת סכנה רבה של התקלות ונחשים לאחר שנת החורף שלהם. לכן כל לוכדי הנחשים צריכים להיות זמינים 24 שעות ביממה בכל ימות השנה ללא הבדל כלל בין ימי החורף לימי הקיץ. כפי שציינו לעיל כמובן, רוב ההיתקלויות של אנשים עם נחשים הם בימי הקיץ החמים אך זה קורה לא מעט גם בימי החורף הקרים.

נחשי החורף אכן מסוכנים יותר ?

חשוב לדעת כי לוכד מקצועי יודע לזהות את הנחש רק על פי המראה שלו ועל ידי כך יכול לנטרל אותו בדרך המתאימה ביותר. במידה והנחש ארסי במיוחד כמובן שלוכד הנחשים ינקוט במשנה זהירות על מנת לוודא שהנחש לא יצליח להטיל את הארס שלו באופן שאינו מבוקר ולעומת זאת אם מדובר בנחש שכלל לא ארסי לוכד הנחשים יוכל לנטרל אותו תוך מספר שניות בודדות בלבד.

> תל אביבים? שמרו את הלינק לכל צרה שלא תבוא https://snaker.co.il/snake-catcher-in-tel-aviv

הזהרו ממקומות חממים גם בימי החורף הקרים

על פי רוב הנחשים אשר מצויים בימי החורף הקרים נמצאים במקומות חמים במיוחד ולכן במידה ואתם נמצאים בקרבת אזור חמים בשטח פתוח קיימת סכנה של ממש שתמצאו שם נחשים גם בימי החורף הקרים. על כן חשוב להיות זהירים ולא לתת לשאננות של ימי החורף להכריע אתכם. זכרו, בכל התקלות עם נחש עליכם להזמין באופן מיידי לוכד נחשים מקצועי! לא לנסות להתמודד באופן עצמאי.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם