סטרפון

מהו סטרפון ולמה הוא משמש?

האם גם אתם מפנטזים על מין סוער ומרגש? בוודאי שכן! מי שנמצא במערכת יחסים מחייבת, וגם מי שמחפש סקס מזדמן – רוצה כמעט תמיד לפלפל ולגוון את חיי המין שלו. גברים ונשים בכול העולם חוקרים את גבולות העונג והריגוש, בעוד שבאמצעות חנויות סקס און ליין כמו בלינק אפשר לרכוש כל אביזר מין שמתאים לעינוג עצמי או הדדי. אחד המוצרים הבולטים הוא הסטראפ און – מוצר שמענג גברים ונשים ומאפשר חדירה עמוקה ומרגשת. אבל מה צריך לדעת על המוצר הזה? כל הפרטים בהמשך. 

קווים לדמותו של סטרפון

מוצר זה כשמו כן הוא: סטראפ משמעותו 'רצועה', ו'און' משמעותו 'על'. למעשה מדובר בחגורה שחוגרים על המותניים בזמן שעל גבי החגורה מחובר דילדו בגדלים שונים. את החגורה יכולים לחגור גם גברים וגם נשים ולבצע באמצעותה חדירה אנאלית או וגינאלית. בכך יכולים בני הזוג להנות מעונג מושלם – גם בעת קיום יחסים מין חד מיניים וגם בזמן יחסי מין הטרוסקסואליים. החגורה שעליה מחובר דילדו בגדלים שונים מאפשר הוספת עונג נוסף לחיי המין תוך שליטה בעונג של בני הזוג. 

סוגים שונים של מוצרים

מי שיכנס אל חנויות סקס און ליין ימצא לא מעט סוגים של סטרפאון החל מכזה עם דילדו כפול עד לכזה שמחובר לו דילדו חצי חלול כמו גם בגדלים משתנים. המוצר יכול להיות גדול מאד לחדירה עמוקה, או קטן למתחילים. בכל מקרה, כדי לבחור באביזר הנכון, מומלץ להכנס יחד עם בן או בת הזוג אל אתרים של חנויות סקס באינטרנט, ויחד לבחור את הדילדו המתאים ואת החגורה הנוחה שנלווה איליו. בכך תוכלו לשדרג מאד את חיי המין שלכם. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »