סטייליסט אישי? את יכולה לעשות את זה לבד

סטייליסט אישי? את יכולה לעשות את זה לבד

היינו רוצים לחיות בעולם בו למראה לא הייתה כל משמעות, אך האמת היא שאנחנו חיים בעולם הפוך לחלוטין בו למראה שלנו יש השפעה אדירה על החיים שלנו. מי שנראה טוב יצליח הרבה יותר בעבודה וגם ימצא בת או בן זוג בקלות רבה יותר. אתם ממש לא צריכים להיוולד עם פרוץ של דוגמנית על בכדי להיות יפים ואתם צריכים לדעת כי יש השפעה הרבה יותר גדולה על המראה שלכם למה שאתם לובשים. הלבוש עושה את הבן אדם ועל כן ברור מדוע אנחנו צריכים להשקיע בו כל כך הרבה. אתן צריכות לדעת כי כיום ממש אין צורך ללכת אל סטייליסט אישי ואפשר פשוט לקחת קורס אופנה וסטיילינג באינטרנט. בקורס זה תוכלו ללמוד איך להתלבש ותבינו את רזי עולם הסטיילינג בצורה מושלמת ובצורה הטובה ביותר שיש.

מה יותר משתלם מבחינה כלכלית ללכת אל סטייליסט או קורס?

אין ספק שכאשר אנחנו שואלות את עצמנו האם ללכת אל סטייליסטית או אל קורס אופנה וסטיילינג אנחנו חייבים לקחת בחשבון את העלות של שני הדברים הללו. אז נכון אם תלכו לסטייליסט תצטרכו לשלם פחות על מפגש אחד מאשר תלכו לקורס. אך עליכן לזכור כי לסטייליסט לא הולכים פעם אחת אלא כל שבוע וזה אומר כי ההוצאה עליו היא הרבה יותר גבוהה. אתם צריכים להבין כי השאלה האם ללכת אל סטייליסט או אל קורס היא כמו השאלה האם ללמד אדם לדוג או שמא לתת לו דג. ברור כי צעד הרבה יותר חכם מבחינה כלכלית זה ללכת לקורס גם מבחינה כלכלית.

האם אני צריכה להיות פאשניסטית בכדי להיות סטייליסטית מוצלחת?

פעמים רבות נשים חוששות שאין להן את היכולת בכדי להחליט איך להתלבש, אך זוהי טעות עצומה. אין דבר כזה כישרון בתחום הסטיילינג ואתן צריכות לדעת כי כל אישה יכולה ללמוד את המקצוע הזה דרך אתר http://webacademix.co.il/ מכיוון שהוא מבוסס על תורה ועל כן אתן ממש לא צריכות לחשוש מלקחת קורס סטיילינג ואין ספק כי אם תיקחו אותו ברצינות תהיו גם אתן מומחות באופנה.

כתוב/כתבי תגובה