יועץ ביטוחי

אל תסמכו על עצמכם עם הר הביטוח – קחו יועץ ביטוחי

ביטוח בריאות או כל ביטוח אחר ממלא תפקיד חשוב בחיים שלנו. אנו משלמים תשלומים קבועים בגין פוליסת הביטוח שרכשנו, זאת כדי להיות זכאים למענה ביטוחי בעת הצורך. חשוב לדעת שביטוח הוא נושא שדורש ידע מקצועי נרחב. הביטוח צריך להיות מתאים לנתונים האישיים שלכם כמו גם למה שאתם רוצים לקבל ממנו.

הר הביטוח – המידע שאתם צריכים בנושאי הביטוח

כדי להקל על האזרח הקטן בכל מה שקשור לביטוח, קיים אתר בשם הר הביטוח. באתר ניתן לקבל מידע,
לבצע בדיקה באתר הר הביטוח האם קיימים כפל ביטוחים וכן נתונים נוספים שמאפשרים לרכוש ביטוח נכון ובקלות. יש לא מעט אזרחים שאכן נעזרים באתר ויודעים טוב יותר מה עליהם לעשות בהקשר של רכישת הביטוח שלהם. אך למעשה לא תמיד נכון לסמוך על עצמנו עם הר הביטוח. כיוון שיש פרטים חשובים ומשמעותיים שניתן לבדוק ולקבל מידע על אודותם רק בעזרת יועץ ביטוחי.

יועץ ביטוחי שאינו אינטרסנט

במידה ואתם רוצים לקבל ייעוץ ביטוחי בריאות מקצועי חשוב כי תפנו על יועץ ביטוחי פרטי. כלומר, יועץ שאינו עובד בשירות חברת ביטוח ולא משווק מוצרי ביטוח על ידי חברות אלו ואחרות. אלא יועץ שמספק יועץ אישי ומותאם לכם בהתאם לנתונים שלכם ולפי האינטרסים המדויקים שלכם. זה אומר שהביטוח יספק לכם מענה ביטוחי מותאם היטב, וגם המחיר שלו יהיה משתלם ככל שניתן. רק יועץ ביטוחי שאין לו אינטרסים בחברות הביטוח יכול לקדם אתכם בצורה שמשתלמת לכם. זכרו – אמנם אתם יכולים לקבל מידע רב מהר הביטוח, אבל לא תמיד הוא מספיק. במקרים רבים ניתן למצוא מוצרי ביטוח משתלמים וטובים יותר ולבחור פוליסות מתאימות יותר כאשר מלווים ביועץ ביטוחי משלכם.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קרע ACL – כל מה שצריך לדעת

אחד הכאבים החזקים ביותר שאנחנו חווים בברכיים קשור לפציעות ברצועות שלנו. בברכיים יש ארבע רצועות שמייצבות את הברך קדימה ואחורה והפציעה הזאת שכיחה הרבה יותר

קרא עוד »