טארוט

מה הקלפים יודעים לספר לנו?

לא מעט אנשים, גברים ונשים, ממגזרים מגוונים, בעלי רמות השכלה שונות, אנשים שמגיעים ממקומות ועדות שונות, מאמינים בכוחם של קלפי טארוט להשפיע על חייהם. עבור זרים שאינם מתעסקים בכך ולא מאמינים בקלפים כלל, זה אולי נשמע מוזר, אך עבור מי שבוחר כן להיעזר בהם, הרי שהדבר טבעי לחלוטין. 

אנחנו יכולים למצוא לא מעט אנשים, כאמור גברים ונשים, אשר הולכים אל מומחים אשר יודעים לפתוח בקלפים ולספר להם מה הם רואים דרכם. לא מעט אנשים בוחרים לפתוח בקלפים בעצמם, אם הם יודעים איך או להיעזר באתרי אינטרנט לשם כך. 

הם נוהגים לעשות זאת לפני שעליהם לקבל החלטות מסוימות, כאשר הם מוצאים את עצמם בסיטואציות ספציפיות, כשהם נדרשים להתמודד עם אנשים או מצבים מסוימים ואין להם מושג איך לעשות זאת. בכל אחד מהמצבים, הם בוחרים להשתמש בקלפים ככלי עזר. בדיוק כפי שאחרים משתמשים בפסיכולוגים או בגורמים אחרים לשם כך. 

מה הקלפים יכולים לספר לנו?

מי שלא מאמין, לא בהכרח יחשוב כך ובוודאי לא יוכל לראות את זה, אך האמת היא שהקלפים יכולים לספר לנו לא מעט על עצמנו ועל הסיטואציה בה אנחנו נמצאים. למשל, הקלפים יכולים לספר לנו באיזו סיטואציה אנחנו נמצאים, מול מי ומה אנחנו מתמודדים, וכיצד עלינו לפעול בשביל להגן ולשמור על עצמנו ועל הסביבה שלנו. 

הדרך שהקלפים מראים לנו את כל זה, היא באמצעות סמלים שונים שכל אחד מהם אומר משהו אחר והחיבור ביניהם יכול להראות לנו דברים ספציפיים. אם מספר קלפים יראו לנו דבר מסוים, נוכל להסיק מכך מול מה אנחנו מתמודדים וכיצד עלינו לפעול בשביל שלא ייגרם לנו שום דבר רע. כל מה שעלינו לעשות זה להבין את המסר שהקלפים מעבירים לנו. 

> קראו גם על פתירת חלומות

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם