צילום חתונות

צילום חתונות של היום מול צילום החתונות של ההורים שלכם

אם יושבים על מנת לעלעל באלבום החתונה של אבא ואמא או יושבים על מנת לצפות בסרטון של החתונה, הדבר דומה למסע בזמן שבו לא ממש מבינים את כל המש ניבט מהתמונות הללו החל מהיעדר האיכות של התמונה ועד לאוכל שהיה נהוג להגיש באותו אירוע צנוע ביחס לכל מה שקורה עכשיו.

אין כל ספק כי הצילום של האירועים נכון להיום הוא הרבה יותר משופר, ועם טכנולוגיה אשר מתקדמת בכל שנה בצורה מאוד מהירה, ההבדלים בין התוצרים של הצילום ביום החתונה הולכים ומשתדרגים כל הזמן, וימשיכו להשתנות אל משהו שככל הנראה כבר יהיה שונה בתכלית מכל מה שעד כה היה נהוג ומוכר.

איכות וחדות של תמונה

אם מסתכלים היטב כבל התמונות של החתונה של ההורים, רואים דבר ראשון כי כמות התמונות היא שונה, הרבה יותר קטנה, כי הצבעים של התמונות הם בגוונים של חום או שחור לבן, תלוי בגילאים של ההורים, וכי התמונות עצמן יכולות להיות בעלות ברק מוזר ועם מסגרות שהן בצבע לבן או כאלה אפילו שמגיעות עם סיום מסולסל. ככה היה נהוג פעם.

מה נהוג היום? אומנם ישנו אלבום "כיסים" מסורתי שאותו מעניקים להורים של החתן והכלה, אבל מלבד אלה האלבום של החתן והכלה הוא ע-נ-ק-י, כבד משקל וערוך בצורה דיגיטלית אשר יכולה להביא אל תמונות שגם מגיעות עם עיבוד לאיכות הכי טובה, וגם יכולה להגיע בכל מיני גדלים לפי העיצוב הנבחר, בדומה לצילום מגנטים ממש.

יותר אופציות של עריכה

הצילום של החתונות של פעם הוא כזה אשר היה מאוד מקוטע, הרבה בשל איכות המצלמה עצמה שלא ידעה לקלוט הרבה פריימים בשנייה אחת. מלבד זאת התמונות עצמן מגיעות היום ברזולוציה כה גבוהה עד כי יכולים להגדיל ולהתמקד בפרט קטן, במידה וזה מה שרוצים עבור אותה תמונה שצולמה.

גם לאחר צילום התמונות יכולים לתקן בהן כל פרט גדול וקטן, וזאת על ידי תוכנות מקצועיות שמיועדות לצוות העריכה אשר יושב ויכול ליצור בזכותם סרטון ערוך בצורה מרהיבה ואלבום דיגיטלי שבו מוחקים כל פגם קטן שחשוב לחתן ולכלה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »