שינוע סחורה עבור חברות: כך תבחרו את החברת שינוע הנכונה

תהליך שינוע סחורה עבור חברות מחייב תכנון לוגיסטי קפדני, היתרים מתאימים ועוד. בעת הצורך בשירות זה יש לפנות לחברת שינוע מקצועית ובעלת ניסיון בתחום  וזאת על מנת להבטיח שהסחורה אכן תגיע ליעדה ללא נזקים ובאופן הבטיחותי ביותר. במאמר זה נספק לכם טיפים חשובים אודות בחירת חברת שינוע לסחורה שלכם. קריאה נעימה.

בחירת חברת שינוע או הובלות?

רבים אינם יודעים מה ההבדל בין חברת הובלות אשר מעבירה תכולה של אנשים פרטיים, משרדים וחברות לבין חברת שינוע מקצועית אשר מומחית בכל הקשור אל ניהול מערכים לוגיסטיים מורכבים. חברת הובלות ערוכה להוביל סוגים שונים של תכולה אך לא בהכרח בעלת המומחיות הנדרשת לשינוע של ציוד מורכב בארץ ומחו"ל, ציוד כמו למשל פסולת, מתכות, מצברים, חומרים מסוכנים ועוד.

חברת שינוע סחורה עבור חברות, תבדוק מה הסחורה אותה יש להעביר ולאיזה מרחק ותקבע את אסטרטגיית השינוע היעילה והבטוחה ביותר. בנוסף, היא תקפיד על כל הקשור אל הנלוות, כמו למשל ציות לדרישות המשפטיות, מיסוי ורגולציה מוכתבת. היא תספק פעולות שונות הנדרשות בעת השינוע ולאחריו, כמו למשל פינוי של הסחורה, אחסונה, שינועה וגריטה. 

באם נדרש שינוע סחורה המשתייכת אל קטגוריית החומרים המסוכנים, החברה תקפיד על בחירת רכב המתאים לחומ"ס, אריזת החומרים בהתאם לדרישות והצבת שלטים ומדבקות בהתאם לרשום בחוק. כל אלו יעשו תוך שימוש במומחים בתחום שינוע סחורה עבור חברות ושימוש בכלים ההנדסיים והחשמליים הדרושים לביצוע העבודה.

בוחרים חברת שינוע סחורות נכונה

  • מומחיות – תמיד יש לוודא שהחברה בה בוחרים מומחית בתחום שינוע סחורות.
  • ניסיון – תמיד חשוב לברר מה הוותק של החברה בתחום בו היא מומחית ומה הניסיון שלה. הוותק והניסיון שלה לרוב יעידו על המקצועיות והאמינות של החברה.
  • המלצות ותיק עבודות – חשוב לברר עם החברה מי לקוחותיה והאם קיימות המלצות. 
  • זמינות – האם החברה זמינה לביצוע השינוע בתאריך הרצוי לכם.

לסיכום, תמיד חשוב לוודא שהחברה שבה אתם בוחרים היא אכן חברה שמומחית בתחום שינוע סחורה ובעלת ניסיון רב שנים בתחום זה. כמו כן, יש לוודא שהחברה מתכננת קודם לכן את תהליך שינוע הסחורה של החברה שלכם ומה פרק הזמן של סך השינוע כולל פריקת הציוד. בהצלחה.

אולי יעניין אותך גם שירותי סבלות

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם