אקססוריז לצילומי טראש

צילומי טראש – מה זה? ומה האקססוריז החיוניים ביום זה

בהתחלה היו צילומים בזמן החתונה, עם הזמן, התחלנו להזמין צלמים לערוך צילומים של לפני חתונה, בין אם זה במקום עצמו ובין אם זה באתרים חיצוניים. היום גם יש מה שמכונה צילומי טראש. צילומים שנעשים עם הבגדים איתם מתכוונים להתחתן, כשהמטרה היא כיבכול להרוס את הבגדים, בצורה אומנותית. בזמן הצילומים אשר יכולים להיערך במקומות שונים, נהוג להשתמש באביזרים שונים.

בין היתר, אנחנו יכולים לראות זוגות אשר בוחרים להתחתן בחוף ים, בשמורות טבע, פארקים ציבוריים ובעוד שלל מקומות ייחודים שמתאימים הן לאישיות שלהם ובמובן מסוים גם לסוג הקשר ביניהם.

כאמור, אנחנו יכולים לראות שימוש במגוון רחב של פריטים, אקססוריז אשר מתאימים לצילומים שכאלה, ותוכלו למצוא אותם באתר Renne. מדובר על אביזרים אשר בני הזוג עצמם מביאים ולעיתים גם מדובר על דברים שגם הצלם עצמו יכול לספק למצולמים שלו. תלוי כמובן מה הם מחפשים ומה יש ברשותו.

בין האקססוריז שיכולים להתאים לצורך צילומי טראש, אנחנו יכולים למצוא, אמצעים שאמורים ללכלך את הבגדים שלהם, צבעים מסוגים שונים, אפשר להשתמש באמצעי איפור שונים, וכן באמצעים פחות "רועשים" ויותר "שמרניים", למשל נרות, פרחים, לפידים, שלטים עם רישומים מיוחדים, בקבוק יין טוב (ומלא כמובן), אבקות חול, סלסלות עם אוכל טעים (כך אפשר לייצר תמונה של פיקניק כיביכול), מראות, בלונים וכל דבר אחר שיכול להתאים לתמונות זוגיות. יש מי שגם בוחר להביא את חיית המחמד שלו. מי שיכול להרשות לעצמו, יכול גם להזמין רכב אספנות או רכב מפואר אחר.

צריך לומר, צילומי טראש יכולים וצריכים להיות ייחודים ושונים מכל סוג צילום אחר, עם זאת, הם חייבים גם להיות עשויים בצורה אומנותית ועל כן, לא מספיק שנשתמש באביזרים כאלה ואחרים או שנבחר באתר כזה או אחר, אנחנו צריכים גם לבחור צלם מקצועי שיודע לעשות את העבודה ויודע כיצד לייצר צילומים ברמה גבוהה, ובפרט צילומים בעלי סגנון מיוחד שיכול לבטא בצורה אופטימאלית את בני הזוג דרך מאפיינים שונים ולא רק דרך אותם אביזרים ואמצעים נלווים.

קראו גם:

צילום חתונות של היום מול צילום החתונות של ההורים שלכם

10 דברים שחובה לוודא לפני שסוגרים צלם חתונות

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »