מערכת מסחר בוולסטריט

מערכת מסחר בוולסטריט – להיות במקום בו הדברים מתרחשים

גם מי שאיננו חי בארה"ב, ואיננו מהווה חלק מעולם העסקים ושוק ההון, יודע היטב את החשיבות של וול סטריט על הכלכלה העולמית, וברגע מובנים על כל אחד ואחת מאיתנו. 

וולסטריט, זה הרחוב בו נמצאת הבורסה האמריקאית. שם הדברים מתרחשים. השקעות קטנות, עליות וירידות, שם נקבעים לא פעם גורלות של חברות ואנשים. אפילו אם אנחנו לא מושקעים בבורסה, הרי שההשקעות משפיעות על כל אחד מאיתנו. אם חברה מסוימת משקיעה בקרן הפנסיה שלנו, אז יש משמעות גדולה לשאלה, האם המנייה שלה עולה או יורדת, אם היא מהווה השקעה איכותית או לא. 

אך האמת היא, שכל אחד מאיתנו יכול להיות חלק מתוך מערכת מסחר בוולסטריטאנחנו לא צריכים להיות אנשי עסקים, בנקאים, או משקיעים מדופלמים לשם כך. כל מה שאנחנו צריכים, זה להיכנס אל מערכות מסחר, להתחבר, ולהתחיל לעבוד. אנחנו יכולים לעשות את זה מהבית או מהעסק שלנו בישראל ומכל מקום אחר בו אנחנו נמצאים 

איך משקיעים בוול סטריט

היום אנחנו יכולים להתחבר אל מערכות מסחר שפועלות דרך האינטרנט, ומאפשרות לנו להשקיע בשוק ההון האמריקאי. לשם כך, עלינו להתחבר אל המערכת, לפתוח חשבון על פי התנאים של החברה אשר מפעילה את המערכת ולהתחיל להשקיע. 

צריך לומר, מעבר לתנאים של המערכת עצמה, הרי שיש תנאים של החברות והגופים שמחזיקים במניות או במוצרים פיננסיים אחרים שנסחרים בוול סטריט. אנחנו צריכים גם לקחת בחשבון את העובדה, שכל השקעה כזו, יש לה עלות מסוימת, בין אם זה מבחינת מיסוי ובין אם זה מבחינות אחרות. 

בכל מקרה, אם אנחנו בוחרים להשקיע, הרי שיש לנו השפעה מסוימת על השוק, השפעה קטנה אך חשובה. 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Stamped.co.il

Stamped.co.il

הזמנה של ציוד משרדי וחותמות זה משהו שניתן לעשות בשתי דרכים עיקריות – דרך חנות פיזית בעיר שמציעה שירותי משרדי או דרך אתר ברשת. היתרון

קרא עוד »