פארקי מים באירופה

פארקי מים באירופה – כיצד בוחרים פארק שמתאים לילדים

אחד ההנאות הכי גדולות עבור ילדים ובני נוער, היא בילוי בפארק מים. מדובר על פארק שמכיל אטרקציות ומתקנים שונים אשר כוללים שימוש במים. זאת להבדיל ממתקנים רגילים שנמצאים בכל פארק משחקים או לונה פארק כזה או אחר.

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של פארקי מים באירופה, חלקם מתבססים על שימוש בדמויות וגיבורי על מסרטים וספרים שילדים מכירים, אחרים מתבססים על מתקנים שהם שימושיים ומעניינים, אך לא בהכרח קשורים לסיפור כזה או אחר.

משפחות ישראליות בוחרות לנסוע אל מדינות באירופה בהן יש פארקי מים שמיועדים לילדים ובני נוער. ראשית, זה מוסיף הרבה תוכן ועניין לטיול, שנית, בישראל יש מחסור בפארקים כאלו, אז זה טבעי שמשפחות אשר נופשות אל יעדים שונים באירופה, יחפשו אותם. בוודאי אם מדובר על טיולים עם ילדים ובני נוער.

צריך לציין כאן, אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר מדינות שמעודדות הקמת פארקים כאלו, גם בגלל שיש להן את האפשרות הזאת וגם בגלל שזה מוסיף הרבה להיבט התיירותי, בפרט ביעדים שנחשבים פחות מרכזיים באופן טבעי.

מה הם הפארקים המובילים באירופה

אנחנו יכולים למצוא פארקי מים באתר Familytrip4u כמעט בכל מדינה באירופה, בין אם מדובר על פארק גדול או קטן. פארקים גדולים אנחנו יכולים למצוא מקומות כמו הנזה בגרמניה, שם אפשר למצוא את אחד הפארקים הגדולים באירופה, ספרד שם ניתן למצוא גם את סיאם טנריף (הפארק הגדול באירופה), וגם את פורט אוונטורה, ווטר פארק ברודוס, יוון, הפארק השני בגודלו באירופה, וכן את קנוה וורלד באיטליה.

כפי שאנחנו יכולים לראות, מדובר על פארקים בפריסה רחבה ביבשת, בכל אחד מהם יש מגלשות, בריכות, נתיבי שייט ועוד שורה ארוכה של מתקנים ייחודים ואטרקטיביים.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

רשת ג

רשת ג – מאזינים מהבית

אוהבים להאזין לתחנת רשת ג בכל פעם שאתם נוהגים ברכב? אתם יכולים להמשיך להאזין לתחנה ישירות מביתכם, דרך המכשיר הנייד או המחשב, בהאזנה אונליין. כל

קרא עוד »
בלוני הליום

בלוני הליום

אנחנו לא מאמינים שלא יצא לכם להכיר את הבלונים המגניבים ביותר שיש: בלוני הליום. נכון, אנחנו לקראת 2022 ואין באמת מישהו שלא שמע על בלוני

קרא עוד »