הופעות טלפתיה

מה קורה בהופעות טלפתיה?

מופע טלפתיה הוא מופע בו אמן חושים ניצב על הבמה, וכל הקהל יושב ממול ועוקב בהשתאות אחר הנעשה. טלפתיה זו מילה המבטאת את כוח המחשבה. כאשר במהלך מופע כזה עושה האמן שימוש בכוח המחשבה שלו. בעזרת המחשבה הוא יוצר התרחשויות מופלאות אשר בן אדם לא מסוגל לתפוס אותם בצורה מלאה באמצעות החושים שלו. כך שלנוכח ההתרחשויות הללו יושבים הצופים אחוזי התפעלות ולא מצליחים לתפוס מה באמת מתרחש מול העיניים שלהם.

קריאת מחשבות

מופע טלפתיה טוב הוא מופע שמשלב את הקהל בהתרחשויות. כך שבמהלך ההופעה יכול האמן לקרוא מחשבות של הצופים, לומר בקול את מה שהם חושבים בשקט. ומעבר לכך – הוא מסוגל בכוח המחשבה שלו להשתיל מחשבות בקרב הצופים! כמובן שכאשר האמן משתיל מחשבות בקרב אנשים מהקהל הדבר יוצר התפעלות רבה ומעורר סקרנות יתרה בדבר היכולת שלו לחדור לראש שלהם ולנהל את המחשבות באופן חיצוני.

הנעת חפצים

תחום נוסף בו אמן הטלפתיה מבטא את היכולות המיוחדות שלו, הוא הנעת חפצים באמצעות כוח המחשבה. הוא מניע פריטים שניצבים על הבמה, מכופף מתכות ומצליח לעורר את ההתפעלות של הצופים כאשר ללא תנועה או מגע נוצרים תהליכים מפתיעים. הפעולות הללו אינן מובנות ולא יכולות להיקלט בחושים האנושיים הרגילים. ולכן הם מעוררים סקרנות רבה ויוצרים אווירה מחשמלת במהלך המופע. בו כל המשתתפים מנסים להבין מה מתרחש מול עיניהם וכיצד ההתרחשויות הללו נוצרות.

לימודים, התנסות והמון מיומנות

אז מה באמת מתרחש על הבמה? האם האמן ניחן ביכולות על אנושיות? האם הוא אינו מוגבל בגבולות הטבעיים שכולנו מנהלים על פיהם את החיים שלנו? התשובה היא שמאחורי המופעים הללו עומדות שנים של לימודים, במהלכן הוא רכש ידיעות רבות אך לא פחות חשוב – הוא התנסה ושיפר את המיומנות ואת היכולות שלו. ככל שהוא התנסה וביצע פעולות רבות – כך הוא שדרג את הביצועים שלו. והתוצאה הסופית היא ההופעות המסקרנות אותן הוא מבצע מול קהל מתפעל שלא מצליח להבין כיצד הפעולות הבלתי מובנות הללו מתרחשות. אכן, תחום מרתק!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי נחשב לאחת הדמויות המוכרות והידועות ביותר בארץ. מדובר על אלוף משנה במילואים, בן 46, בעל עבר צבאי מרשים במיוחד. הוא שירת בתור מפקד

קרא עוד »