מה זה soc

Soc הוא קיצור של Social Cognition וזו היכולת להבין מחשבות, רגשות, כוונות, רצונות, אמונות ומטרות של אנשים אחרים

השימוש הנפוץ ביותר ב-soc הוא באינטראקציה בין אדם למחשב, כאשר תוכנת המחשב מנתחת רמזים חברתיים מאינטראקציות בין בני אדם למחשבים. על מנת ליצור תוכנת soc טובה, עליך להיות בעל הבנה טובה של פסיכולוגיה חברתית הכוללת את המחקר של איך אנשים חושבים זה על זה. זה כולל איך הם יוצרים רשמים ומקבלים החלטות לגבי אחרים על סמך ההתנהגויות שלהם.

מה זה soc? סושיאל קוגנישן

Soc cognition הוא המחקר של האופן שבו אנשים יוצרים ושומרים על קשרים חברתיים. זהו תחום מחקר שקיים מאז שנות ה-70 ויושם בתחומים רבים ושונים, כולל שיווק, ניהול, פילוסופיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה ופסיכולוגיה.

קוגניציה חברתית היא תחום מחקר שקיים מאז שנות ה-70. זה מיושם בתחומים רבים ושונים כמו שיווק, ניהול, פילוסופיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה ופסיכולוגיה. המונח הוצג לראשונה על ידי רוברט ק. מרטון במאמרו "הנבואה המגשימה את עצמה".

Soc cognition הוא מושג פסיכולוגי חברתי העוסק באופן שבו אנשים חושבים ופועלים בעולמם החברתי. ניתן לחשוב על קוגניציה חברתית כעל היכולת להבין את המחשבות והכוונות של אחרים, לחזות כיצד יתנהגו אנשים אחרים ולהבין את הרגשות שאנשים אחרים חווים.

מחפשים משרות הייטק מובילות? היכנסו לאתר: https://SeeHR.co.il/

מחקר על האופן בו אינטראקציה משפיעה עלינו

סוציוקוגניציה היא המחקר של האופן שבו אינטראקציות חברתיות משפיעות על קוגניציה, רגש והתנהגות. מחקרים סוציו-קוגניטיביים נועדו להבין את ההשפעות של אינטראקציה ואינטראקציה חברתית על קוגניציה, רגש והתנהגות. סוציוקוגניציה היא תחום לימודים חדש יחסית שזוכה לתשומת לב רבה בשנים האחרונות. התחום מתמקד בהבנה כיצד תהליכים סוציוקוגניטיביים כגון אמפתיה, הומור ומבוכה משפיעים על קוגניציה, רגש והתנהגות. תהליכים אלו מושפעים לרוב מהתרבות או הסביבה הספציפית שבה הם מתרחשים.

מחפשים משרות SOC? הקליקו על הלינק!

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תחביב

בעולם המודרני רבים מאיתנו חווים תקופות עמוסות ולעתים חלקנו מרגישים ממש במירוץ. יש לנו שגרת יום שכוללת עבודה, טיפול בבית, סידורים, טיפול בדברים חשובים. לחלק

קרא עוד »

מאגר תמונות

העולם הופך ליותר ויותר דיגיטלי. ישנן דרכים רבות שבהן אנו יכולים להשתמש בתמונות כדי להעביר את הרעיונות, המוצרים והשירותים שלנו. אחד הפופולריים ביותר הוא מאגרי

קרא עוד »