מה ההבדל בין מיקרובליידינג ומיקרושיידינג?

מה ההבדל בין מיקרובליידינג ומיקרושיידינג?

איפור קבוע הפך זה מכבר למושג מוכר מאוד בקרב הנשים בישראל ובעולם. נשים רבות משתמשות בכך למטרות יופי מכיוון שזה מאפשר ליהנות מתוצאות ארוכות טווח. קיימות שיטות שונות ליישום של איפור קבוע, כאשר בכל שיטה משתמשים ברכיבים מעט שונים ובמכשירים אחרים לצורך יישום הפיגמנטים. ההבדלים בין השיטות השונות יוצרים תוצאות שונות ובכך מאפשרים להתאים לכל אישה את סוג הטיפול שמתאים לה.

מה זה מיקרובליידינג?

מיקרובליידינג הינה שיטה לציור שערות בלבד באופן ידני. היופי בשיטה הזו הוא שניתן ממש לדמות שיער גבות טבעי מכיוון שמשיכות הקווים מצוירות בכיוונים שונים ובאורכים שונים ואפילו הבדלים דקים עד בלתי נראים בגוונים שמתקבלים. השערות/הקווים מתקבלים על ידי יצירת חתכים זעירים בעור באמצעות מכשיר מיקרובליידינג ייעודי, אל תוך החתכים מחדירים את הפיגמנט וכך מתקבלת התוצאה הייחודית.

מה זה מיקרושיידינג?

מיקרושיידינג הינה שיטה נוספת למילוי ועיצוב גבות אך היא מתבצעת באופן מעט שונה מהמיקרובליידינג. כאן מדובר בטכניקה שבה מפזר המאסטר נקודות קטנטנות על הגבות באמצעות ראש מחטים מיוחד. בשיטה זו נוצר מעין אפקט פודרה שמעניק תוצאה טבעית יותר ומסודרת יותר, הגונים אחידים, הצורה מדויקת ונכונה יותר, אך מנגד, אין כאן את הגבולות הברורים שמתקבלים בשיטת מיקרובליידינג.

ההבדל בין מיקרובליידינג ומיקרושיידינג

כמו שניתן להבין, ההבדל בין מיקרובליידינג ומיקרושיידינג הינו דק מאוד. למעשה מדובר בשתי טכניקות שמיושמות באופן ידני כאשר התוצאה שמתקבלת הינה על ידי החדרת פיגמנטים לעור. כמו כן, בשתי השיטות מחדירים את הפיגמנט אל השכבות העליונות של האפידרמיס. עם זאת, קיימים הבדלים בשיטת היישום של הטכניקה כאשר במיקרובליידינג עושים חתכים זעירים בעור והם מדמים את השערות ובמיקרושיידינג, עושים את ה'ציור' על ידי פיזור נקודות זעירות רבות.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קרע ACL – כל מה שצריך לדעת

אחד הכאבים החזקים ביותר שאנחנו חווים בברכיים קשור לפציעות ברצועות שלנו. בברכיים יש ארבע רצועות שמייצבות את הברך קדימה ואחורה והפציעה הזאת שכיחה הרבה יותר

קרא עוד »