שירות אפוסטיל

באילו מצבים תזדקקו שירות אפוסטיל מקצועי?

הגשת מסמכים מול גורמים רשמיים היא פעולה מצויה שצריך לבצע אותה מפעם לפעם. זה יכול להיות נצרך כאשר מחליטים ללמוד במדינה זרה, להגיש בקשות מול קונסולה של מדינה אחרת או כל מצב אחר בו אנו נדרשים להגיש מסמכים שהונפקו על ידי רשויות – מסמכים ציבוריים – ועלינו להציג אותם מול גורמים זרים בשפה המקומית שלהם. כדי שהמסמך יתקבל ויכובד עלינו לתרגם אותו על מקצועיות, אך קודם לכך לאשר את נכונות המסמך.

אפוסטיל – אישור ותרגום נוטריוני

אפוסטיל הוא שירות נוטריוני שהמטרה שלו היא לאמת את נכונות המסמך ולתרגם אותו. זאת כדי שהוא יכובד מול הגורמים הרצויים בחו"ל. אם אתם עורכים עסקת נדל"ן בחו"ל, נרשמים ללימודים באוניברסיטה בכל מדינה ברחבי העולם וכדומה, אפוסטיל הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך שלכם. הוא יאפשר לכם להכין את המסמכים הנדרשים לצורך קידום התהליך שלכם. ראו כאן נוטריון בפתח תקווה!

רק כאשר יש בידכם את האפוסטיל אתם יכולים להתקדם הלאה בהגשת המסמכים ובהצגתם מול הגורם הנדרש. 

נוטריון שיבצע עבורכם את המשימה

חובה לזכור כי שירות אפוסטיל ניתן על ידי נוטריון. מדובר על אדם שהינו עורך דין ומעבר לכך, הוא הוסמך לתת מענה למטרות של אישורים נוטריוניים. בין היתר הוא יבצע תרגומים של מסמכים, אפוסטיל, אישורים נוטריוניים, ייפויי כוח וכן הלאה.

גם עבור שירות אפוסטיל עליכם לברר על נוטריון מתאים שיכול לבצע עבורכם את אימות המסמך ואת הכנתו להגשה מול הגורם הרצוי.

וודאו מראש כי הנוטריון מורשה לספק לכם שירות זה וכי האישור שלו יכובד מול הגורם לו הנכם עומדים להגיש את האפוסטיל בגין המסמכים הנחוצים לכם בשלב זה לקראת עסקה, רישום, מעבר וכן הלאה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »