ציורי פרחים

מה ההבדל בין ציור רגיל לציור שמן?

צבעי שמן היו מאז ומעולם נחלתם של הציירים הגדולים אשר עשו שימוש בצבעים אלה, כדי להעשיר ציורים ומלא אותם בגוונים מרהיבים ועמוקים.

כיום ישנה אופציה אחרת עבור ציירים כמו שימוש בצבעי אקריליק, שימוש בצבעי גואש ושאר צבעים כמו מים, פנדה ופחם שנועדו עבור יצירה.

עם זאת, עדיין מרבית הציירים יעדיפו להשתמש בצבעי שמן, וזאת על מנת שהם יוכלו לנפק תוצאה מושלמת עמוקה ועשירה.

אז מה צריך לדעת על צבעי שמן?

צבעי שמן מיוצרים מפיגמנטים המעורבבים בשמנים כמו שמן פשתן, שמן אגוז, פרג וחריע. פלטת הגוונים של צבעים אלה מרהיבה וניתן לרכוש צבעים אלה באיכויות שונות בכל חנות פנאי ויצירה. חשוב לדעת כי השמנים השונים הם אלה המעניקים לצבע את התכונות שלו.

שימוש בצבעים מסוג זה נעשה ביצירות גדולות ומפורסמות כמו של המונה ליזה, ציורי פרחים כמו השקדיות של ואן גוך, ישנם הציורים המפורסמים של קלמנט ושאר יצירות אומנות מפורסמות התלויות ומוצגות במוזיאונים בכל רחבי העולם.

אבל מה ההבדל בין צבעים אלה לשאר הצבעים שהזכרנו?

מי שמתעניין באומנות, רוצה ללמוד לצייר או אפילו להזמין ציור קיר עבור הבית או ציורים למשרד והעסק- חשוב שידע כי צבעי שמן, הם כאלה מקנים עומק לציור כמו גם גוונים מרהיבים, והם מדמים בצורה הכי נכונה את הרעיון או ההשראה של האמן.

צבעי שמן אומנם אינם מתייבשים מהר כמו האקריליק ודומיו, אך הם מאפשרים משחק צבעים, תיקונים מהירים בעת הצורך ויצירות אומנות שנראות מכובשות ועשירות בצבע.

כאשר משתמשים בצבעי שמן, הציור מחזיק מעמד לאורך שנים בין אם הוא ציור על גבי קנבס, לבין אם מדובר בציור קיר. אמנים וציירים המשתמשים בצבעי שמן יודעים כיצד לקבע את הצבעים בסיום הציור כך שהם החזיקו מעמד לאורך שנים.

אז אם ברצונכם לרכוש ציור קיר או תמונה מכל סוג עבור הבית המשרד או כל צורך – זה הזמן לבחור צייר מוכשר שיודע לצייר עם צבעי שמן.

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »