אז מה חדש בדובאי

אז מה חדש בדובאי

דובאי חוזרת לככב על מפת התיירות ותיירים שחוזרים משם יודעים לספר על המון חידושים. אז אחרי שניצחנו כולנו את הקורונה ולקראת החופשה הבאה, גם לכם מגיע לגלות מה חדש בדובאי ועל מה מדברים ממש עכשיו. 

> הזמינו חופשה אחרי בדיקה של מזג אוויר דובאי

נדנדת השחקים בסגנון הודי הוליוודי 

זה לא חדש שבאמירויות אוהבים לחשוב בגדול. הבנין הכי גדול, הקניון הכי גדול והיד עוד נטויה. אז בטח תשמחו לדעת שגם בגזרת המה חדש בדובאי מפתיע כוכב נוסף בשמי ה"הכי גדול והכי עצום". הפעם, מדובר על אטרקציה שהשיק פארק שעשועים חדש בנוסח בוליווד. הפארק בסגנון ההודי הצבעוני והגדול מהחיים סיים להקים מתקן חדש, נדנדנה שנוגעת בשחקים. היא הגדולה מסוגה בעולם ובאמת, נוגעת בשמיים. 

מזרקת אי הדקלים הגדולה

באיי הדקלים של דובאי הושלמה הקמתה של המזרקה שהיא בעצם מופע ומיצג של אור, תנועה וצבע. היא תופסת יותר מקילומטר, היא מעיפה מים לגובה שעולה על מאה מטרים ויש בה אלפים רבים של אורות מתנועעים. המופע מתנגן עם מוזיקה לוהטת ולא יפתיע אתכם שהמונים מגיעים להתרשם ולחזות בפלא. אז אחרי שדיברנו על נדנדה שנוגעת בשמיים וגם הכי גדולה בעולם, הרי פה תמיד רוצים לחשוב בגדול. אז לא תופתעו אם נספר שגם מזרקת אי הדקלים החדשה של דובאי היא הגדולה מסוגה בעולם. 

מועדון – מסעדה – משחקים 

איך נגדיר את המתחם Brass Monkey מלבד העובדה שהוא חדש בדובאי? זהו מתחם ענקי שהוא גם מועדון, גם מסעדה וגם מרכז משחקים ענק ואינטראקטיבי. ולא, הוא לא מיועד לילדים. המקום פונה למבוגרים בלבד ויש בו מסעדות מעולות, מגרשי באולינג, מתקני כדורסל וכדורגל, משחקי וידאו בעלי מסך ענק, שולחנות סנוקר, פינג פונג, מוזיקה והמון המון משחקים נוספים ואוכל טוב. 

דובאי מפה של נקודות ואטרקציות שחייבים לבדוק!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם