וטרינר חרום

באילו מקרים חייבים ללכת לווטרינר חירום?

מחזיקים חיית מחמד בבית? אוהבים בעלי חיים ויש לכם כמה מהם בבית? אם כך בוודאי נתקלתם כבר במושג וטרינר. הווטרינר הוא למעשה הרופא של בעלי החיים והוא מהווה את הכתובת אליה יש לפנות כאשר מתעוררת בעיה כלשהיא אצל בעל החיים – אם זו בעיה רפואית כמו חשד למחלה וכדומה או שמדובר בחבלה חיצונית, פצע שמופיע פתאום וכן הלאה.

מה תפקידו של וטרינר?

כאמור, הווטרינר הוא זה שאחראי על הבריאות של בעלי החיים והוא זה שצריך לספק מענה רפואי בכל עת שמתעורר הצורך בכך. אך גם שעות העבודה של הווטרינר מסתיימות מתי שהוא והוא לא ממש זמין בכל שעות היממה. ומה תעשו אם יקרה מקרה חירום בו תהיו חייבים לקבל מענה מקצועי עבור הכלב שלכם? להיכן פונים במקרים בהם הכלב חש ברע באמצע הלילה? מה תעשו אם הווטרינר הקבוע שלכם לא עונה לטלפון כאשר אתם צריכים אותו בדחיפות? כאן למעשה נכנס התפקיד של וטרינר חירום. וטרינר חירום אמור להיות זמין 24/7 לטיפולים דחופים בבעלי חיים.

מוקד חירום לבעלי חיים – יש דבר כזה

כמו שקיים מוקד חירום עבור בני האדם כך קיים גם מוקד חירום עבור בעלי חיים. אולי לא מדובר על מערכים גדולים כמו מוקדי החירום שאנו מכירים, אך בהחלט קיים שירות של וטרינר שמעניק שירות רפואי לבעלי חיים גם בשעות לא קונבנציונאליות ובהתראה קצרה. אז כן, כאשר נראה לכם שהכלב לא מתנהג כרגיל, אם מופיעים אצלו פצעים מוזרים או חבלות, אם אתם חושבים שהחתול עצבני מתמיד או שהוא לא אוכל כמו שצריך, חשוב מאוד לפנות אל וטרינר באופן מידי על מנת לשלול הידבקות במחלות או חשיפה למשהו מסכן חיים.

אולי יעניין אותך גם וטרינר לציפורים

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בדיחות קרש

ניתן לכתוב בדיחות כמעט על כל נושא, אבל הם משמשים לרוב כשמדובר בהומור או סאטירה. הם יכולים לשמש דוגמה למשהו שהוא לא מצחיק, וככאלה הם

קרא עוד »

תפקידו של קבלן בניין

תפקידו של הקבלן הוא לתת שירות ללקוח. הלקוח יכול להיות אדם פרטי או חברה. הקבלן צריך להיות מסוגל לספק את השירות בזמן ובעלות הנמוכה ביותר

קרא עוד »