גיטרות טיילור

למה גיטרות טיילור הפכו לסמל סטטוס

המאמר באדיבות מרכז הגיטרות של אבי גיל

 

חברת טיילור היא יצרנית גיטרות אקוסטיות, מהמובילות בעולם, בזכות שורה ארוכה של יתרונות ובזכות שורה ארוכה של נגני גיטרה סלבריטאים מכל העולם, שבוחרים שוב ושוב – לנגן רק על טיילור.

אז מה יש בהן שאין באחרות?

 

חברת טיילור – מותג של איכות

חברת טיילור נוסדה באמצע שנות השבעים על ידי שני יצרני גיטרות, שהחליטו להתמחות בבניית גיטרות אקוסטיות יוקרתיות.

כיום החברה ידועה בעולם בזכות שילוב טכנולוגיות ייצור חדשניות לצד גישה אומנותית של עבודת יד, כדי לתת את כל תשומת הלב לפרטים הקטנים.

משום כך, נגני גיטרה מקצועיים ומוסיקאים מהשורה הראשונה בכל העולם משתמשים בגיטרות טיילור.

תוכלו לשמוע נגינה חיה על גיטרה טיילור אם תלכו להופעה של אירוסמית, בריאן אדמס, לני קרביץ, מארק נופלר (דייר סטרייטס)  ועוד רבים וטובים.

בישראל, אפשר למצוא גיטרת טיילור אצל שלמה ארצי ויהודית רביץ, יהודה פוליקר ושלומי שבת, שלום חנוך ועוד. כל מוזיקאי שמכבד את עצמו – משתמש בגיטרה טיילור. 

 

איך הם עושים את זה?

מלבד ציוד חדשני וגישה אמנותית, היצרנים של גיטרות טיילור מונעים על ידי חזון חדשני והקפדה על כל היבט אפשרי בתהליך הייצור של הגיטרה:

נוחות הנגינה, סאונד משובח, תחושה נעימה לאחיזה ואפילו עיצוב שלא ניתן לעמוד בפניו.

הטכנולוגיה בשימוש היצרנים של גיטרת טיילור כוללת טכנולוגיית מחשוב מדויקת, חיתוכי לייזר ומכונאות הייטק מתקדמת. כך אם מצליחים לייצר גיטרות ברמה גבוהה, תוך הקפדה על כל היבט וכל פרט.

 

לסיכום, נראה כי הגישה הקפדנית של חברת טיילור מספקת להם את הרמה הדרושה כדי לעמוד בשורה הראשונה עם יצרני הגיטרות הטובים בעולם.

אם גם אתם רוצים להיות בעלים של גיטרה טיילור ולהנות מצליל משובח, עיצוב מושלם ונוחות מירבית – צרו קשר!

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם