צימרים לחרדים

מה ההבדל בין צימר לדירת קייט?

הבחירה האם לצאת לצימר או דירת קייט, היא שאלה שמעסיקה משפחות חרדיות רבות.

ההבדל בין צימר לדירת קייט בדרך כלל, היא שאלה קודם כל מה רמת הנופש ובעיקר התקציב אליו שואפים.

דירת קייט היא בדרך כלל דירה שמשמשת כל השנה למגורים, והדיירים מפנים את הבית לנופשים בעיקר בשיא העונה וחגים, דירות כאלו בדרך כלל לא מתייחדות במשהו מיוחד, מעבר למיקום שלהם.

מה שמעניין שמגמות המחירים לדירות קיט הינם הפוכים ממגמות המחירים בכל השנה באזור, בעוד מחירי השכירות בפריפריה במהלך השנה נמוכים, בתקופות הקיט, המחיר ללילה מזנק באלפי אחוזים, בניגוד למרכז שם הפער בין שכירות לקייט הוא מאות אחוזים בלבד.

אז מה המעלות בדירת קייט?

במקומות האלו בדרך כלל המחירים זולים יותר מיציאה לנופש בצימר או וילה, ובעיקר מתאימים למשפחות שרוצים יותר להחליף אווירה לכמה ימים.

בשיא העונה בדגש על ימי בין הזמנים, המחירים בדירות קייט גם מתייקרים כך שהמעלות שלהם מתגמדות מול המחיר, עבור אלו שמחפשים זול תמיד ניתן למצוא צימרים זולים לחרדים.

שוק דירות הקייט משגשג בעיקר בערי חוף והסמוכים אליהם, האפשרות לצאת לחוף הים ללא נסיעה של מספר שעות לאלו שמתגוררים רחוק היא עבור לא מעט אנשים משהו חשוב המצדיק את התשלום.

החלופה השניה היא כמובן צימרים לחרדים, צימר בדרך כלל מאובזר ובנוי מראש לנופש, רמת ההשקעה והניקיון בהתאם.

בצימר בדרך כלל הנופשים ייהנו מאבזור שאין בבית, לשם כך גם יצאו לנופש.

רמת האבזור של הצימר בדרך כלל משפיעה על המחיר, אינו דומה צימר עם ג'קוזי, לצימר עם בריכה פרטית.

הבחירה בצימר בדרך כלל הוא מקום שבמהלך השהות בו הנופשים ייהנו, לא רק בשל קרבתו למקומות טיול ותיור בסביבה, רמת האבזור בצימר הוא מה שיגרום לאנשים לבחור בו או במשהו אחר.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם