לספר ולשחרר

למה הכתיבה משחררת?

המאמר באדיבות הסיפור שלך

ישנם לא מעט דרכים בהם תוכלו להבטיח כי החיים שלכם יהיה הרבה יותר נוחים ותהיו במצב לפיו הכאב ממנו אתם סובלים יפחת באופן משמעותי. בעזרת כתיבה למשל תוכלו להבטיח כי המצב בו אתם נמצאים וסובלים ממנו יהיה הרבה יותר טוב בעצם וזאת על ידי כך שתוכלו פשוט להעלים את כל החששות שנמצאים על לבכם.

כך כתיבה משחררת – הליך פשוט במיוחד

על ידי כך שאתם בוחרים לכתוב, לספר ולשחרר אתם בעצם משתפים את הכאב שלכם עם אחרים. בדרך זו אתם לא צריכים להחזיק בעול לבד ומבחינה פסיכולוגית אתם מרגישים כי ישנם עוד אנשים אשר מתמודדים עם הדבר יחד עם אתכם. כתוצאה מכך הכאב והקושי אשר כרוך בדבר יהיה הרבה יותר שולי וללא ספק כל אחד מכם יוכל לראות כי הדבר יביא עמו יתרונות מאוד משמעותיים עבורו וזאת בייחוד כאשר מדובר על התמודדות עם משברים.

לאור זאת יהיה מומלץ מבחינתכם לוודא כי אתם מקבלים את ההחלטה הנכונה ולא מחכים עם הכתיבה כלל וכלל. התחילו לכתוב עוד היום וזאת על מנת להבטיח שתוכלו ליהנות סוף סוף משינוי אמתי אשר יהפוך את החיים שלכם להרבה יותר טובים בעצם.

לא חייבים לכתוב היטב – פשוט צריך לכתוב

כל עוד מדובר על נושא הכתיבה, עליכם להביא בחשבון כי לא תצטרכו לחשוש כלל וכלל בכל הנוגע לאופן בו אתם כותבים וליכולת הכללית שלכם. הרי ניתן לכתוב באנונימיות והמטרה העיקרית שלכם היא לאפשר לעצמכם להיות במצב נפשי הרבה יותר תקין ואידאלי. לפיכך יהיה מומלץ לכל אחד מכם לוודא כי הוא פועל בשיקול דעת וזאת כאשר אתם מבינים את כל ההיבטים אשר נוגעים לנושא הזה. אך ורק אם תפעלו כך תוכלו להיות בטוחים כי תמצאו את המענה המושלם ויתאפשר לכם לשתף את כל שעל לבכם ובצורה מושלמת.

בלוג למשל יוכל להיות פלטפורמה מושלמת אשר תוכל להיות מתאימה לכל אחד מכם. רק תצטרכו לבחור במערכת המתאימה, להקים את האתר ולהתחיל לשתף את הפוסטים שלכם. היו בטוחים כי ההשלכות של הדבר תהייה מאוד חיוביות.

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי נחשב לאחת הדמויות המוכרות והידועות ביותר בארץ. מדובר על אלוף משנה במילואים, בן 46, בעל עבר צבאי מרשים במיוחד. הוא שירת בתור מפקד

קרא עוד »