5 רעיונות בעיצוב הבית

מעוניינים לשדרג את מראה הבית והתקציב שלכם מוגבל? מאמר זה כולל חמישה רעיונות בתחום עיצוב פנים לבית אשר יכולים לשרת אתכם. 

רעיון 1 – אשליה של בית גדול יותר

יש מספר דרכים באמצעותן ניתן ליצור אשליה של חלל גדול ומרווח יותר, כמו למשל לא להניח ריהוט על הרצפה אלא לתלות אותו (ארונות, כסאות, מדפים ועוד). צעד זה יוביל לתחושה של קלילות ואשליה של מרווח גדול יותר בחדר. אפשרויות נוספות הן ריהוט שקוף , ריהוט רב תכליתי, כמו למשל שולחן גם להנחת דברים עליו וגם כמקום אחסון. אפשרות נוספת היא שימוש נכון בצבעים. באם משתמשים בצבעים בהירים, הבית יראה גדול יותר. באם תחליטו לצבוע קיר אחד בצבע כהה, תיצרו אשליה ששאר החלל גדול יותר. 

רעיון 2 – תשקיעו בקיר המרכזי בסלון

בכל סלון יש קיר אחד גדול ומרכזי ממנו לא ניתן להתעלם. חשוב להשקיע בקיר זה, שכן עיצוב נכון של הקיר ישפיע על כל הנראות של הסלון שלכם. ניתן להחליט לצבוע את הקיר בצבע שונה מכל שאר הקירות בסלון ובכך לאפשר לו להתבלט. ניתן לתלות עליו יצירת אמנות אשר תתפוס את העין. להעמיד בצידו האחד של הקיר או בשני הצדדים שלו פסלים ועוד. 

רעיון 3 – עיצוב טבעי בתקציב נמוך

יש אפשרות של עיצוב הבית גם בתקציב נמוך. תוכלו לקנות עציצים ופרחים לבית ולמקום אותם באזורים שונים של הסלון, דבר אשר יוביל לצבע רענן, ריח טוב והוספת תחושת חיוניות לאותו מרחב. אפשרות נוספת היא להחליט לקנות כריות בגדלים, צבעים ומרקמים שונים ולפזר את הכריות על הספות, דבר אשר יוסיף המון חיות וצבע לבית. 

רעיון 4 – אל תוותרו על תליית מתלה בהול

בכל בית יש את אותה צנצנת או קערית בה כל באי הבית מניחים את כל הבא ליד (בדרך כלל פריטים קטנים להם אין מקום בשום מקום בבית), אנחנו ממליצים לנטוש את הרעיון הוותיק של הקערית ולתלות מתלה מעוצב ממתכת או מכל חומר אחר במסדרון, כך שכל אחד יוכל להניח על המתלה את המפתחות, המעיל וכל מיני דברים קטנים אותם תמיד זורקים ברחבי הבית ולא תמיד מוצאים כשצריך אותם.

רעיון 5 – מסגרו את החלונות

אם אתם מעוניינים להוסיף טאץ' מיוחד לבית ולאחד בין החוץ לפנים תמיד תוכלו למסגר את חלונות הבית באותו סגנון בו אתם מעוניינים. דבר זה יהפוך את אותו המרחב למיוחד יותר ובעל סגנון ברור. אם אתם מעוניינים בסגנון כפרי, תוכלו למשל למסגר את החלון בפרופיל מתכת או עץ וכן הלאה.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://yunu.design/

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם