5 טיפים לבחירת קייטרינג לאירועים

האוכל באירוע הוא החלק הכי מרכזי והכי חשוב בכל אירוע. אין אירוע בלי אוכל. אז נכון שבלי אוכל אין אירוע אך הבחירה בסוג של האוכל לאירוע יכולה להיות רחבה מאוד ועם הרבה מאוד אפשרויות. 

אז יש לנו אוכל מסורתי שנהוג בדרך כלל להגיש באירוע שהוא כולל על פי רוב מנות בשריות המוגשות לשולחנות כאשר האורחים ישובים סביב השולחנות וכל אחד מקבל את מנתו שבה הוא בוחר מידי המלצר. 

אז זה הסטנדרט וזה המקובל ברוב רובם של האירועים. עם זאת יש היום טרנד חדש והרבה הולכים על זה. מדובר בקייטרינג חלבי. הקייטרינג החלבי הצליח לכבוש אירועים רבים כאשר הסועדים פשוט מצביעים ברגליים. הם נוהרים בהמוניהם לאירועים מהסוג הזה.

כך בוחרים קייטרינג לאירועים

נעניק לכם כאן 5 טיפים לבחירת קייטרינג לאירועים.

  1. אוכל שאהבתם – תמיד עדיף ללכת על אוכל שכבר יצא לכם לטעום. אז אם אכלתם באירוע אוכל טוב, תמיד כדאי לבדוק מיהו הקייטרינג שאחראי על האוכל ולשמור את הפרטים של אותה חברה. כך אתם יודעים מה אתם מזמינים ומה יהיה באירוע.
  2. אוכל שהמליצו לכם עליו – כמו בכל דבר, גם כאן כדאי לבקש המלצות מחברים או בני משפחה שנהנו מאוכל מסוים באירוע ופשוט לחזור אליו.
  3. אוכל מתאים למזג האוויר – לכל מזג אוויר יש אוכל שמתאים לו. חשוב לשים לב ולבחור את האוכל שיענה על הדרישות של קהל הסועדים בהתאם למזג האוויר.
  4. אוכל מודרני – כדאי לבחור קייטרינג שיש לו אוכל מודרני ומיוחד. הקהל יאהב את זה.
  5. אוכל במנות פינגר פוד – כדאי לבדוק אם לחברה יש גם מנות פינגר פוד. האנישם של היום אוהבים את זה מאוד וכדאי שזה ייכלל בתפריט. למידע אודות מגשי אירוח בתל אביב
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עו"ד אובדן כושר עבודה – למה חשוב לשכור את שירותיו
בלא מעט מקרים בחיים, אנחנו נדרשים לשירותיו של עורך דין המתמחה בתחום מסוים (אם זה עו"ד דיני עבודה או...
קרא עוד »
פבר 17, 2022
טיפוס אתגרי בישראל
טיפוס צוקים אקסטרים בישראל הוא ספורט שצובר תאוצה ככל שאנשים הופכים יותר ויותר מודעים להזדמנויות...
קרא עוד »
נוב 02, 2022
טיפול סיעודי בקשישים – טיפול רפואי 24/7
הטיפול הסיעודי בקשישים משתנה עם העלייה במספר הקשישים. האחיות נדרשות יותר ויותר להעניק טיפול רפואי...
קרא עוד »
פבר 12, 2023