גוזם גדר חיה נטען או על בנזין?

מחסן גינה בהתאמה אישית

גדר חיה נחשבת לאחת מהגדרות הפופולאריות ביותר שניתן למצוא במרחב הפרטי והציבורי, אם לא לפופולארית ביותר. הסיבות העיקריות הן היותה טבעית ומאפשרת חיץ טוב בין שני אזורים. יחד עם זאת, יש לתחזק אותה על בסיס קבוע. אחת הפעולות שיש לבצע בשוטף היא גיזום לענפים והעלים הצומחים המקנה לה מראה נאה. באביב ובקיץ הטיפולים אינטנסיביים יותר לעומת החורף בעת שהצמחים צומחים באיטיות רבה יותר. נשאלת השאלה באיזה גוזם גדר חיה כדאי להשתמש – נטען או על בנזין?

גוזמים לגדרות תוכלו למצוא באתר של ויליג'ר כלי גינון

הבדלים בין שני המכשירים

הבחירה באחד מבין שניהם נעשית על פי הצרכים, נוחות השימוש, עוצמת המכשיר, תדירות השימוש, הטעם האישי והמחירים. שני המכשירים מסוגלים לבצע את אותן המשימות בהבדלים שונים. מנוע בנזין הינו מנוע חזק יותר  המאפשר חופש פעולה וזמן עבודה ארוך ביחס למנוע נטען. הוא מיועד יותר לניסור עצים וענפים עבים. השרשרת והלהב בעלי עוצמת חיתוך אבל מסוכנים יותר למפעיל בגלל שאין להם מגן מפני מגע. מנוע נטען על סוללות חלש יותר וזמן העבודה עימו מוגבל. מומלץ לעבוד עימו בהפסקות למניעת התחממות המנוע. 

בחירה נכונה

בשניהם יש דגמים שונים. המסורים מגיעים עם שני סוגי ידיות – עילית ואחורית וגם הנתון הזה אמור להיכנס לשיקול בבחירת המכשיר המתאים והנוח לתפעול. צריך לציין, כי קיים גם משור חשמלי שיש צורך לחברו לחשמל לכבל מאריך באזורים רחבי ידיים. כדי לסכם את העניין אפשר לומר כי השיקולים העיקריים הם סוג הגיזום שיש לעשות וגודל הגינה. ברור הוא, שגנן מקצועי המבצע עבודות ציבוריות חייב מסור בנזין המתאים למטרות אלו. מומלץ לרכוש את הכלים הללו אצל משווק אשר ברשותו מכשירים המיוצרים על ידי חברות בעלות מוניטין.

 

 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים באיזה סרטים לצפות?
רוב האנשים נהנים לצפות בסרט טוב, במיוחד כאשר מדובר על סופו של שבוע ארוך ומתיש במיוחד. סרט נחשב לאחת...
קרא עוד »
נוב 30, 2019
מה עושים במחנה כדורסל
אימונים מקצועיים לצד כיף והנאה צרופה. וכמובן בטיחות הילדים מעל הכל ולפני הכל. לצד האימונים...
קרא עוד »
מאי 28, 2019
ארוחת שף פרטית, שדרוג לכל אירוע
ארוחת שף פרטית היא אירוע הנערך בבית פרטי או במסעדה. זו יכולה להיות דרך מצוינת להראות הערכה לאירוח של...
קרא עוד »
מרץ 23, 2023