אפשר גם להדפיס על גרביים! – גרביים ממותגות

גרביים ממותגות

המאמר באדיבות http://www.tfactor.co.il

תחום ההדפסה על פריטים הינו תחום רחב אשר כולם מכירים אותו משירות ההדפסה על חולצות וכובעים הנפוץ. ניתן היום למעשה, להדפיס על פריטי לבוש ופריטים נוספים רבים לוגו של חברה או עמותה וכמו כן גם הדפסים מקוריים. עסקים ואנשים פרטיים בוחרים היום להדפיס גם על גרביים אך מהם השימושים שניתן לעשות עם גרביים ממותגות?

גרביים ממותגות, מתנה ייחודית

בעוד שכאשר עסק ידפיס את לוגו ושם החברה בעבור העובדים שלו על מנת שילבשו אותן בעת העבודה, כאשר בעל עסק מדפיס על הגרביים זה ייעשה לרוב על מנת לתת מתנה ייחודית לעובדים שלו, לרוב בתקופות הקרות. כאשר עובד מקבל גרביים ממותגות של העסק, חשוב שהגרביים ייעשו מחומרים איכותיים כך שהעובד ירצה ללבוש אותן גם מפני שמדובר בגרביים איכותיות ונעימות. בכל פעם שיילבש את הגרביים ויתכרבל מתחת לשמיכה בביתו, ייזכר העובד במעסיקיו וירגיש הרגשה חמימה וטובה כלפיהם משום שהם חושבים על שיפור חייו הפרטיים גם מחוץ לשעות העבודה.

מדפיסים על גרביים בשביל שמירה על לקוחות

אחת הדרכים לשמור על קשרים טובים עם לקוחות, היא על ידי הענקת מתנות עבורם כך שירגישו שאנו מעריכים וזוכרים אותם. הדפסה על חפצים שונים נהייתה נפוצה בשביל חלוקת מתנות ללקוחות מפני שבמידה והם ייעשו בהם שימוש, יוכלו הלקוחות להיזכר בנו לטובה פעמים רבות. הדפסת גרביים ממותגות בעבור מתנה ללקוחותינו יכולה להיות רעיון נפלא מפני שאנשים רבים גורבים את הגרביים בשביל להתפנק בחמימות ונעימות בשעות הפנאי. סיבה נוספת הינה שבכל פעם שגורבים גרביים, הרי שהלקוחות ייזכרו בבית העסק פעמיים לפחות, פעם אחת בעת שהם גורבים אותן וגם בעת שמורידים אותן וזה אחד מהדברים שמייחדים את הגרביים הממותגות מחפצים ממותגים אחרים כמו ספל שיכולה להידחק בעומקי הארון ועטים שנוהגים ללכת לאיבוד.

ניתן גם לסרוג גרביים ממותגות

כמו כן יש אפשרות למתג את הגרביים באמצעות הדפסים אך ניתן גם לסרוג אותן מראש באותו האופן. בצורה כזו המיתוג של הגרביים יהיה ממש חלק מהגרביים. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 כללים חיוניים לבחירת רואה חשבון – יניב ארד
ניהול עסק, למרות שבסופו של דבר מתגמל, יכול להיות גם מאתגר לפעמים. קשה להיות מצוין בכל חלק בניהול העסק...
קרא עוד »
אוג 14, 2022
מתי נצטרך שירות מיניבוסים?
שירות מיניבוס הוא שירות המציע פתרון נקודתי לאנשים שצריכים לנסוע בין מיקומים שונים. בדרך כלל משתמשים...
קרא עוד »
אוג 13, 2022
איך למנף נדל"ן – המדריך השלם
נדל"ן היא השקעה פופולרית מאוד בעולם המודרני. מלבד העובדה שהוא מספק החזר טוב על ההשקעה, הוא מציע...
קרא עוד »
יול 12, 2022