בני ינאי

בני ינאי – אדם מעורר השראה

לאורך השנים בני ינאי לקח חלק בתפקידים בכירים בצה"ל, ובין היתר יצא לו להיות סגן מפקד אוגדה והוא נחשב לאלוף במילואים. יתרה מכך, שירת בתור מג"ד של יוצאי יחידות מובחרות לאורך תקופה ממושכת של 7 שנים. מדובר באיש משכמו ומעלה אשר רואה את טובת הזולת לנגד עיניו ועושה כל מה שביכולתו על מנת לתת את התרומה החלקית שלו לאזרחי המדינה.

עבר צבאי עשיר והשכלה גבוהה

לצד העבר הצבאי העשיר שהזכרנו לעיל, בני ינאי התקדם בלימודים האקדמיים ועשה תואר ראשון במנהל עסקים. את התואר השני למנהל עסקים עשה תוך כדי התמחות במימון. הידע שרכש אפשר לו לעבוד במצבים מורכבים ולקחת חלק בתפקידים מגוונים, כמו עבודות שונות שכוללות התנהלות שוטפת מול משרדי הממשלה השונים למשל.

ההתמחות של בני באפיקים שיווקיים, אשר נבעה מלימודי התואר הראשון, הובילה אותו להתעסק בין היתר עם תכנון של פלטפורמות דיגיטליות מתקדמות לרשויות המקומיות. ניתן לומר ללא עוררין כי מדובר בבן אדם שעשה רבות במהלך חייו, וממשיך לעשות את שלו ולתרום לחברה שלנו בדרכים כאלה ואחרות. כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לדעת עליו, שכן מדובר פשוט באדם יוצא דופן שתמיד רואה את הזולת לנגד עיניו.

ניסיון רב בהתנהלות מול חברות ענק

לאורך השנים צבר בני ניסיון עתיר שנים בהתנהלות שוטפת מול חברות ענק, משרדי ממשלה וארגונים בכל סדרי הגודל. הניסיון הרחב שצבר מאפשר לו לקדם פרויקטים בכל סדרי הגודל ובכך להניע את החברה הישראלית קדימה. אהבת הארץ, אשר הוטמעה בבני עוד מימיו בצבא ומחינוך שקיבל בבית, הפכו אותו לאדם שפשוט אוהב לקחת חלק בפרויקטים במסגרתם האזרחים בישראל יכולים להפיק מהם תועלת רבה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סמינריון בחינוך

סמינריון בחינוך? רעיונות

אם אתם צריכים לעשות סמינריון בחינוך, אולם אין לכם מושג מאיפה להתחיל, המאמר הבא בשבילכם. הרבה סטודנטים, כאשר הם מקבלים את הדרישה לכתוב סמינריון בחינוך,

קרא עוד »