קייטרינג לראש השנה

קייטרינג לראש השנה – מסדרים לכם את החגים

בתקופת החגים, יש לא מעט לחץ, לא מעט טרחה, הרבה מאוד עבודה, בוודאי אם אנחנו אלה שמארחים את כל הארוחות. זה לא קל ולא פשוט, אנחנו צריכים לעמול מהבוקר עד הערב, וברוב המקרים אנחנו צריכים לעמול יותר מיום אחד על כל זה, בשביל לייצר ארוחה איכותית שכל האורחים ייהנו ממנה.

אין ספק שארוחת ראש השנה נניח, יכולה להיות דבר מאוד לא פשוט. אם אנחנו מזמינים עשרים-שלושים אורחים, בני משפחה, אנחנו צריכים לדאוג שלכולם יהיה מה לאכול, ואם אנחנו יודעים שביניהם יש אורחים אשר אוכלים רק דברים מסוימים, עלינו לוודא שיש על השולחן דברים שהם יכולים לאכול.

זו הסיבה שלא מעט אנשים בוחרים להזמין היום שירותי קייטרינג לראש השנה הכוללים סגנונות הגשה שונים אם במגשי אירוח, הגשה או בופה. כך הם חוסכים לעצמם את כל הטרחה והעבודה הקשה, והם גם יכולים לספק לאורחים שלהם ארוחה טובה עם מגוון רחב של מנות עשויות מחומרי גלם איכותיים בתנאים הטובים ביותר.

כאשר אנחנו מדברים על שירותי קייטרינג לראש השנה, אנחנו מכוונים לשתי אופציות עיקריות, הראשונה, שירות קייטרינג של אוכל מוכן ללא מלצרים. המשפחה קונה מנות מוכנות מהחברה, והיא מגישה לאורחים את המנות בעצמם. ניתן לרכוש את המנות על פי התפריט שקיים בחברה ומה שהיא מציעה ללקוחות שלה.

האופציה השנייה, כוללת גם שירות מלצרים אשר משרת את האורחים בערב הארוחה. בצורה כזו, החברה אחראית על הכל, כולל אספקת סכו"ם, צלחות וכוסות, וכן כמובן על כל מה שקשור לאוכל.

צריך לומר, תפריט קייטרינג לראש השנה, יכלול מן הסתם את המנות הקלאסיות של הארוחה, מנות מסורתיות על פי מה שנהוג, אך גם הוא יכול לכלול מנות מסורתיות על פי עדות, וכן מנות נוספות שאינן קשורות לחג ומעוניינים להגיש בזמן הארוחה.

כל החברות או מרביתן לפחות, שומרות על תפריט כשר, אך ישנן חברות שמציעות שירות קייטרינג בשרי, אחרות מציעות שירות חלבי, צמחוני, טבעוני, בהתאם לדרישה. ניתן כמובן לשלב בין המנות כך שיתאים לאורחים שאמורים להתכנס סביב השולחן וליהנות מהארוחה בראש השנה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »