איפה עובר הגבול בין להתחיל עם נשים להטרדה מינית

להתחיל עם נשים

בשנים האחרונות הפכה המודעות אודות הטרדות מיניות לגבוהה יותר וכיום נשים מכל העולם פועלות על מנת להסביר אודות התופעה, הן מספרות על חוויות קשות שעברו, כאשר גברים רק מתחילים להבין את קצהו של נושא ההטרדה, בעוד שישנם כאלה הרגישים יותר וישנם כאלה שרגישים פחות לנושא.

בשל המודעות כמו גם בעקבות תלונות שונות מוגשות למשטרה בנושא זה, רבים מהגברים שאינם דווקא מטרידים אשר נאבקים בנושא ומנסים להבין בעצמם היכן עובר הגבול בין הניסיון להכיר מישהי חדשה, לבין הטרדה מינית.

אז מהם הפעולות שיעבירו אתכם את הגבול ויאלצו אתכם להתמודד עם האשמות או אפילו עם הגשת תלונה רשמית? הנה כמה פעולות שמומלץ לא לעשות:

דיבור על מין – צמצמו את השיחות שלכם על נושאים של מין ויחסי מין לאפס. אם לא מדובר בבת הזוג שלכם, באישה שלכם או במטפל מיני: אין שום צורך לדבר על גודלם של אברים, תנוחות במיטה או כל דבר שקשור לסקס.

הערות על לבוש – הערות אודות לבוש, כמה שיהיה פרובוקטיבי או צנוע, אף פעם אינן במקום. אם אתם מנהלים נשים במקום העבודה וישנה עובדת שמתלבשת חושפני או לא בהתאם: העבירו מידע כללי אודות קוד הלבוש בחברה, והקפידו לפעול בדרכים המקובלות להערה אודות לבוש חושפני. בכל מקרה, אין מה להעיר על לבוש של אישה בכל סיטואציה בעיקר אם מדובר בלבוש חושפני כזה או אחר.

יצירת מגע שאינו קשור – נמצאים בבר והכרתם מישהי נחמדה? מעולה. אבל עדיין זה לא הזמן המתאים להיצמד אליה או לנסות לחפון איברים. אישה שתרצה עמכם מגע, תיזום זאת בעצמה, לכן חשוב לוותר על מגע בפגישה ראשונה ולנסות להבין לאן העניינים זורמים.

בדיחות גסות – הימנעו מבדיחות גסות. עולם ההומור מלא בבדיחות והגיגים שאינם נוגעים למין, לכן אתם בטוח יכולים להתאפק. צרו שיחה עם אישה שמוצאת חן בעיניכם בשלל נושאים אחרים ומגוונים. אנו סומכים עליכם שתדעו לייצר שיח קולח בכל סיטואציה מבלי לצחוק על מין או יחסי מין.

הצעות מיניות – לבסוף הימנעו מהצעות מיניות במקומות שאינם מתאימים. הימנעו מלהציע לנשים לשכב עמכם, בין אם מדובר במקום העבודה או בסביבה אחרת. תמיד חשוב לבחון את הסיטואציה, לשוחח על נושא הטרדות מיניות בפתיחות ובעיקר להיות קשובים. רק כך תוכלו להימנע מהטרדה מינית והסתבכות שממש, אבל ממש לא תסייע לכם בחיים!

עוד מידע תוכלו לקרוא באתר תקשורת אמיתית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 רעיונות לאירוח חלבי מושלם
כל מה שאתם אוהבים במטבח החלבי, שכולל גם מנות צמחוניות מדהימות, מנות חלביות מבושלות וכן גם מנות מרגשות...
קרא עוד »
ספט 02, 2019
10 דגשים חשובים לשמירת בריאות השיניים לחיות
שימו לב למה שהחיות אוכלות אין דבר יותר כואב מאשר כאב בשיניים וזה נכון גם לבני אדם וגם לחיות. לכן הטיפ...
קרא עוד »
דצמ 06, 2018
פתיחת הסודות של טיולים מאורגנים: המדריך החיוני שלך
בתחום הטיולים, שבו תאוות הנדודים פוגשת את העולם, טיולים מאורגנים מופיעים כמגדלור של חקר, הרפתקאות...
קרא עוד »
ספט 13, 2023