במה שונים בתי אבות סיעודיים מרגילים

במה שונים בתי אבות סיעודיים מרגילים

בתי אבות סיעודיים משלבים טיפול סיעודי מסור, כדומה לבתי חולים המטפלים בקשישים הזקוקים לטיפול הסיעודי.

ישנם קשישים רבים שאין ביכולתם להתקיים מבלי הסיוע הסיעודי המיוחד, שדואג להם במהלך שנותיהם המאוחרות. בתי אבות שונים ברחבי הארץ, מספקים את השירות הייחודי הזה עבור הקשישים הדורשים זאת ובכך מציעים אווירה של בית אבות עם טיפול מסור ומחייב כמו בבית חולים.

תכנית מותאמת אישית

תוכלו למצוא בתי אבות סיעודיים במרכז שיכינו לכם תכנית מיוחדת, המותאמת אישית לצרכיכם ותשמור עליכם לאורך זמן.

בעזרת טיפולים בטכנולוגיה מתקדמת, ניתן להתאים עבור כל מטופל את התכנית המדויקת עבורו ולתת מענה לכל הקשיים והבעיות מהם סובל המטופל. כך, יוכלו הקשישים המגיעים לבית האבות הסיעודי לשמור על ראש שקט ולהנות מההטבות של בית אבות רגיל תוך כדי.

מיקום

מיקום בית האבות הסיעודי הינו חשוב, ישנם בתי אבות סיעודיים שממוקמים בערים המרכזיות בישראל, כמו למשל פתח תקווה, בהם תוכלו לקבל שירות סיעודי ולנצל את ההזדמנות לחיות קרוב למרכז העניינים.

בתור קשישים, להימצא בבית אבות במרכז הארץ ישפר לכם את הנגישות לבתי החולים השונים, לחנויות והאירועים שנמצאים באזור המרכז וכמו כן, לייעל את הנגישות לחברי המשפחה להגיע אליכם בלי עיכובים וללא סיבוכים.

טיפול אישי ומקצועי

בית האבות הסיעודי מחזיק באנשי המקצוע המתאימים ליקירים שלכם (למידע נוסף), הצוות מתמחה במתן טיפול סיעודי לכל דורש באופן אישי על פי הצרכים של המטופל.

צוות אדיב, מקצועי ומיומן, ישפר את חווית הקשישים, שהגיעו למצב סיעודי בבית האבות ויאפשר להם להנות מאווירה טובה במהלך שהותם בבית האבות.

בין הטיפולים תוכלו גם למצוא: ריפוי בעיסוק, הופעות מיוחדות של זמרים, חוגים ייחודיים של אמנות ומלאכה, מתן טיפול בעזרת בעלי חיים וטיפולי תנועה שונים.

לסיכום

הדאגה ליקיריכם בשלבי חייהם המאוחרים היא בגדר חובה. קשישים רבים מגיעים למצב סיעודי בו הם חייבים את עזרתם של אנשי המקצוע המתאימים לטיפול מתמיד.

בתי החולים לעיתים לא מאפשרים למטופלים אווירה טובה וכיפית, בבתי האבות הסיעודיים תוכלו לקבל טיפול איכותי ומקצועי כמו בבתי החולים תוך שמירה על אווירה טובה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »