הידעת שיש תקנות לאורך הרצועה של הכלב

רצועה של כלב

היום ניתן למצוא לא מעט אנשים, אשר בחרו לגדל כלב. מדובר על החבר הטוב ביותר של האדם, אשר מלווה אותו במשך היום, יוצא עמו לריצות וטיולים בחוץ וכמובן מעביר עמו את הזמן בבית. רוב האנשים מצליחים ליצור קשרים חזקים ואוהבים עם הכלבים שלהם, אשר הופכים להיות חלק מהמשפחה המורחבת. אך על מנת לגדל את הכלב בהנאה ובכיף, יש צורך לדאוג לרכוש עבורו רצועה מתאימה. הרצועה מאפשרת לשלוט על הכלב במרחב הציבורי, היא מונעת מהכלב לקפוץ לכביש או לרדוף אחרי חתולים או כלבים אחרים. ניתן היום למצוא מגוון רחב של רצועות לכלב, אך החוכמה היא כמובן לבחור ברצועה השימושית והמתאימה ביותר לכלב שלכם.

מה כדאי לדעת אודות הרצועה של הכלב?

כאמור, ניתן היום למצוא מגוון רחב של רצועות שונות לכלב, אך חשוב לבחור את הרצועה המתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם. למשל, כלבים גדולים וחזקים יותר, זקוקים לרצועות מאסיביות ועמידות יותר. רצועה עדינה ודקה מידי למשל, עלולה להיקרע ברגע שהכלב ימשוך אתכם לאחד הכיוונים. מעבר לכך, חשוב להקפיד לרכוש רצועה איכותית, העשויה מחומרי גלם איכותיים, על מנת להבטיח לעצמכם מוצר איכותי שיוכל לשמש אתכם לאורך השנים. נקודה חשובה נוספת שיש צורך לקחת בחשבון, היא האורך של הרצועה. אומנם רוב האנשים אינם מודעים לכך, אך למעשה החוק מגדיר את אורך הרצועה הדרוש לכל כלב. למשל, כלב שאינו מוגדר כמסוכן, יכול ליהנות מרצועה שאינה עולה על 5 מטר, בעוד שכלב שמוגדר כמסוכן לפי החוק, מחויב להיות קשור בכל רגע נתון ברצועה שאינה עולה על 2 מטר. 

לסיכום, כל כלב זקוק לקולר ורצועה, על מנת לטייל במרחב הציבורי. חשוב להתאים את הרצועה המתאימה ביותר לגודל ולסוג של הכלב שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה היתרונות בחתונה באולם עם בריכה?
עונת החתונות כבר ממש בפתח וזה בדיוק הזמן להתחיל לבחור אולם, לפני שיהיה מאוחר יותר. כל זוג חולם שהאירוע...
קרא עוד »
מאי 11, 2022
שעון יוקרה
האם מישהו קרוב אליכם חוגג יום הולדת? אולי מסיבת אירוסין? יום האהבה? וודאי אתם מתלבטים מה לקנות לו או...
קרא עוד »
פבר 26, 2021
תערוכות בירושלים – לחוות תרבות מהמחשב בבית
היום ניתן למצוא לא מעט אנשים, אשר מתעניינים בתחום של תערוכות בירושלים. מדובר על דרך נפלאה לשבור את...
קרא עוד »
דצמ 03, 2020