כל מה שרציתם לדעת על ריצוף פורצלן

ריצוף מסוג פורצלן הוא אחד מסוגי אריחי הקרמיקה הנמכרים ביותר בישראל. הסיבות העיקריות לכך היא רמת האיכות הגבוהה שלו, אשר יוצרת אריחים קשיחים ואיתנים מאד, הם יכולים להיות בכל בית לאורך שנים רבות ללא שחיקה כלל ובתחזוקה נכונה ייראו תמיד כמו חדשים.

 

הדבקה של אריחי גרניט פורצלן

לאור טיבם המעולה של האריחים הללו קיימת אפשרות להדביק אותם על משטחים קיימים כמו מרצפות ישנות. כך אין צורך להוציא את השכבה התחתונה ולהחליף את תשתיות החול לצורך הדבקה של האריחים החדשים. אופציה זו מקצרת את הליכי הריצוף וכך הפרויקט מסתיים תוך פרק זמן קצר יותר.

את האריחים אפשר לרכוש בדרגות שונות של עובי וגם בדרגות של חספוס עבור חדרי הרחצה שהם Anti-slip כדי למנוע החלקה ובהתאמה ריצוף רגיל, ריצוף למדרגות.

קיימים אריחי גרניט פורצלן במבחר גדלים, אריחים קטנים מרובעים, מלבניים, מרובעים גדולים ועוד. ההיצע של האריחים מאפשר לכל לקוח לבחור מבין קשת רחבה של צבעים באריחים חלקים וקשת רחבה הרבה יותר של אריחים בטקסטורות שונות ובמגוון גדול מאד של דגמים.

כך אפשר ליהנות מאריחים בעלי קווים גיאומטריים שונים, דוגמאות ציוריות בגימור מבריק, מאט ואופציות נוספות.

 

בחירה של אריחים חדשים

המבחר הגדול של האריחים הן בנראותם והן בגודלם מקשה על הבחירה ולכן לקוחות רבים מגיעים לאולם התצוגה עם מעצב הפנים כדי לחשוב ולהתלבט יחד. הדרך הנכונה היא להגיע עם דוגמה של פריט שיהיה בבית כמו פיסת עץ שצבוע בגוון של החזית שתהיה בארונות המטבח.

כאשר מניחים כמה דגמים של האריחים היפהפיים זה לצד זה, קל יותר לדמיין את ההתאמה המושלמת וכך מקבלים את ההחלטה על הדגמים הנכונים ביותר.

 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי – חברת מילסטון.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך למצוא גני אירועים לחתונה באור עקיבא?
מתכננים את החתונה שלכם? מזל טוב! אם אתם מחפשים גני אירועים לחתונה באור עקיבא אשר יהפכו את החתונה...
קרא עוד »
פבר 03, 2020
איך מפיץ ריח אוטומטי משפיע על המצב רוח?
לבטח גם אתם נתקלתם בסיטואציה הבאה, אתם הולכים ברחוב ולפתע מגיע לאפכם ריח שמזכיר לכם בן אדם או...
קרא עוד »
מרץ 16, 2021
סקירה על סוגים של פסי האטה
מפעל הוא לא מגרש משחקים של ילדים. מדובר על שטח בו יש הרבה מאוד סכנות העורבות בכל פינה מה שדורש, מטבע...
קרא עוד »
פבר 14, 2022