חנות דובי ענק

חנות דובי ענק

חנויות המוכרות דובים ענקיים, קיימים רבים בארץ. לרוב, חנות דובי ענק שזה המוצר העיקרי שהיא מציעה היא כזו שהסחורה שלה הרבה יותר טובה מחנויות שהדובי אצלם הוא רק משהו משני לשלל הפריטים שהם מחזיקים בחנות שלהם. רוצים דובי איכותי? רק בחנות המוכרת דובי בלבד.

למה ילדים אוהבים דובי גדול?

דוב ממולא; המוך, הפרווה, הפנים המתוקות, הערך הסנטימנטלי המלווה אותך, כדי למצוא את הדובי המושלם לתינוק שלך. הכול מסתכם במשהו שכל כך הרבה הורים רואים כלא חשובים, אבל במציאות, זה כל כך הרבה יותר מאשר "סתם עוד רכישת דובי עבור הבייבי שלנו".

המדע שמאחורי הקשר שיש לילד עם הדובי שלו

הפרדת האם והתינוק היא כמעט בלתי נמנעת בחברה הנוכחית שלנו. אמהות לא מקבלות חופשת לידה בתשלום הולם, ורובם חוזרות לעבוד הרבה לפני שהם היו רוצים לחזור. אפילו אלה היכולים להישאר בבית, הם גם עומדים בפני הקושי להיפרד מהתינוק שלהם; יהיה זה במעון יום, גן ילדים, או סתם מהשמרטפית.

רגעי הפרידה הללו ידועים כדברים לא קלים; והמדע הוכיח שילדים שיש להם חפץ מעבר, כמו דובון או פריט רך אחר עם פנים, מתמודדים עם הרגעים האלה בצורה קלה יותר מאלה ללא אחד כזה.

למה ילדים צריכים דובי?

אובייקט המעבר נועד להזכיר לתינוק את אמא שלו. לאורך כל ינקותה, האם מחזיקה ודואגת לילדה, מאכילה ומנדנדת את תינוקה, כאשר ילדה אוחזת בדובי זה או בפריט הרך הזה, התינוקת תתרפק איתה יחד ותתחיל לקשר אותה עם אמה.

הדוב יהפוך לחלק מהיחסים בין האם לילד. דבר זה, יהפוך לנוחות הדרושה כאשר האם לא תהיה נוכחת. או אז, הילד יתנחם בצעצוע הדובי שלו שיכסה על חסרונה של אמא – לפחות לזמן מה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם