מזה באלנס בורד?

תחום הכושר הוא תחום מרתק מאד שמטרתו סיבולת הלב וחיזוק השרירים והנשימה כמו כן חשוב מאד להדגיש כי קיימים מגוון רחב של אביזרים שונים שעוזרים להקל ולהנות בספורט אחד המטרות של אימוני הספורט הן לחזק את שרירי הליבה ואת שיווי המשקל ניתן להיעזר בכלים ייחודיים לשם כך אחד הכלים הללו הוא באלנס בורד.

 

אז מזה בכלל באלנס בורד?

באלנס בלונד הוא גלשן לאימון הלוח הזה הוא לוח מיוחד שמטרתו לאמן את שרירי הליבה של המתאמן ולשמור היטב על לשיווי המשקל ניתן להתאמן בגלשן אימון גם בבית. ניתן לשמור על שיווי משקל בתנאים שונים לאמן את שרירי הליבה בתנאים שונים ומשונים  בעזרת הגלשן הזה.

 

איך נראה גלשן האימון?

גלשן האימון הוא בעצם לוח אימון ייחודי העשוי מעץ מלא וקשיח שיש בו נקודות שונות עם גלגלים שונים שהתפקידים שלה לאפשר יציבות ויכולת קורדינציה. האימון נעשה על ידי כך שהמתאמן  עולה על הלוח אימון ובעצם מבצע מגוון רחב של תרגילים ששומרים על שיווי המשקל.

 

למי הוא מתאים?

אימון זה מתאים לכל אחד אך יש כאלו שהוא מתאים להם במיוחד:

לאלו שמעוניינים לחזק את שרירי הליבה:

הדרך הטובה ביותר לחזק את שרירי הליבה  היא אחת לעלות על גלשן אימון כאשר עולים על הגלשן הזה חייבים לעמוד בצורה עצמאית ולהשתמש במגוון רחב של שרירים וכך גם לחזק אותם בצורה מהירה ומקצועית יותר מכל אימון אחר.

 

גלשני גלים:

לאלו מכם שאוהבים לגלוש על הגלים ורוצים להתאמן על "יבש" גלשן אימון הוא האימון הטוב ביותר בעזרת הגלשן הזה ניתן לדמות גלישה על המים וכך ליצור מיומנות ואיכות. של גלישה שלאחריה הכניסה למים תהיה פשוטה יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו סוגי יוגה קיימים
אם אתם מעוניינים להתחיל לתרגל יוגה, כדאי שתדעו שיש זרמים שונים ביוגה אשר מביאים לידי ביטוי גישות...
קרא עוד »
מאי 24, 2022
איך עורכים ספר
העריכה של הספר מותאמת לקו הקריאה של הקורא. הוא זה שצריך ליהנות מקריאת הספר וזה יקרה רק אם הספר יעניין...
קרא עוד »
אוק 08, 2020
מה זה שבר רדיוס?
שבר רדיוס הוא שבר בעצם הרדיוס שנמצאת בצד החיצוני של פרק כף היד. סוג זה של שבר נגרם מנפילה על יד מושטת,...
קרא עוד »
פבר 23, 2023