מעבדת LEM

מעבדת LEM – שירותי מעבדה למוסדות רפואיים

 גילוי של HPV ועריכת בדיקות משטח צוואר הרחם אלו הם רק חלק מההתמחויות של מעבדת LEM, אשר עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כדי לבצע בדיקות לגילוי מחלות ובין היתר גם עוסקת בפתולוגיה. המעבדה פועלת ישירות מול גורמים פרטיים כחלק מתיירות מרפא, וגם מול קופות החולים, רופאים פרטיים ומוסדות רפואיים אחרים.

אם אתם רוצים לעבור בדיקה שמתמחים בה במעבדה, אתם רק צריכים ליצור עמה קשר ולקבוע תור. כאשר אתם בוחרים לעשות את הבדיקה ישירות דרך המעבדה, אתם פשוט יכולים לסיים עם כל מה שנדרש במהירות ומבלי שתצטרכו להמתין יותר מידי זמן בתור.

בדיקה של משטח צוואר הרחם

באמצעות בדיקה של משטח צוואר הרחם ניתן לזהות גרורות סרטניות בשלבים ראשוניים, וכך בעצם להעניק טיפול רפואי מקדים, שיוכל להיות הרבה יותר אפקטיבי. מעבדת LEM עורכת את הבדיקה הזו והרי שאם זה רלוונטי אליכם וגם אתם רוצים לעשות אותה, תוכלו ליצור קשר עם המעבדה בנושא.

אחד הדברים החשובים ביותר שתוכלו לעשות כדי לשמור על הבריאות שלכם זה לעשות בדיקה במעבדה במידת הצורך. כלומר אתם צריכים לשים לב שאתם חושדים שאולי אתם סובלים ממחלה משמעותית, אז זה יהיה חיוני לעשות את כל הבדיקות הדרושות על מנת להבין בדיוק עם מה אתם צריכים להתמודד ומה המצב הבריאותי שלכם.

אל תתעכבו עם הבדיקה שלכם

שימו לב שזה יהיה חשוב ביותר שבמצב שבו אתם בקבוצת סיכון או שאתם חושדים שיש לכם את אחת המחלות שעושים להן בדיקה אצל מעבדת LEM, שלא תתעכבו ותעשו את הבדיקה הנחוצה בהקדם האפשרי. רק כך תוכלו לדעת בוודאו שאתם פשוט עושים מה שצריך כדי להבין את המצב הבריאותי שלכם.

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם