הכירו את שיטת מיינדשיפט

כולנו מכירים את המאבק של הפסקת הרגל. זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לנו. אני אפילו לא יכול לדמיין כמה נורא זה יהיה לצאת מהרגל רע, אבל כולנו מכירים את ההשלכות של הפסקת עישון או אלכוהול או כל התמכרות אחרת. יש לנו התמכרות בחיינו, ואנחנו יודעים שזה לא בריא לנו להמשיך. אבל אין שום סיבה שלא נגמל מההתמכרות שלנו. אנחנו יכולים לעשות זאת על ידי עשיית משהו שיגרום לנו להרגיש טוב עם עצמנו ויגרום לנו להרגיש שאנחנו עושים משהו טוב לגוף, לנפש ולנשמה שלנו – הפסקת עישון או אלכוהול או כל התמכרות אחרת. 

הקדימו תרופה למכה:

אנחנו חייבים לגרום לעצמנו להרגיש טוב. אנחנו צריכים לזכור שלהפסיק זה דבר חיובי מאוד לעשות, כי זה נותן לנו את ההזדמנות לחיות חיים בריאים יותר. אנו יודעים שהפסקת עישון או אלכוהול תעניק לנו יתרונות בריאותיים לגוף ולנפש שלנו, ולכן עלינו לעשות זאת בהקדם האפשרי. אם לא נפסיק היום, יהיה מאוחר מדי כשנהיה מבוגרים וחולים בהתמכרות כמו עישון או אלכוהול או כל התמכרות אחרת – ואם כבר ניסיתם להיגמל בעבר ולא הצלחתם, אז הגיע הזמן שתנסו שוב. תוכל לברר יותר כיצד להפסיק לעשן, מדריך להפסקת עישון, לוותר על אלכוהול ועוד הרבה באתר שלנו וכמובן תוכלו להיגמל מכל התמכרות באמצעות שיטת מיינדשיפט.

מהי שיטת מיינדשיפט?

שיטת מיינדשיפט היא שיטה המשלבת טכנולוגיה ופסיכולוגיה על מנת למגר תופעות של התמכרויות שונות. זה יכול להיות סיגריות, אלכוהול ואפילו אכילת סוכר. באמצעות כניסה לקפסולה מיוחדת שבמהלך גלאי אלפא יפעלו על המוח שלכם ויעזרו לכם לחדד את המחשבות והפעילות המוחית, תעזור לכם להיות במודעות גבוהה יותר ורגישות גבוהה יותר לכל רגש ומחשבה. אז בשילוב דמיון מודרך ניתן יהיה להתגבר על הצרכים השונים של ההתמכרות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פנסיון לכלבים בצפון – מה לחפש בבחירת פנסיון טוב?
ראשית, לפני שאתם ניגשים לבחירת פנסיון כלבים בצפון, כדאי לוודא שחיית המחמד שלכם בריאה, מחוסנת לפי גיל...
קרא עוד »
מאי 25, 2022
למה פשוט לא לקנות מתנות מעלי אקספרס
מן הרגע בו לכולם כבר יש אינטרנט זמין שאליו הם מחוברים כל הזמן זו רק הייתה שאלה של זמן עד אשר תעלה ההבנה...
קרא עוד »
פבר 08, 2019
איך חדרי בריחה נהפכו להיות להיט
בשנים האחרונות ניתן לראות טרנד מיוחד ביותר במדינת ישראל והוא חדרי הבריחה. כמעט בכל עיר תוכלו למצוא...
קרא עוד »
אוג 26, 2019