מוביילים לתינוקות – למה הם עוזרים?

ה-Musical Crib Mobile for Baby הוא מכשיר נייד שמתחבר לחדר של תינוקך ומשמיע מוזיקה מרגיעה. הוא גם משמיע קולות של טבע, גלי אוקיינוס או רעש לבן. המכשיר מגיע עם שני כפתורים שבאמצעותם ניתן לנגן שירים שונים במכשיר. מובייל עריסה מוזיקלית לתינוק הוא מוצר חדשני המשלב טכנולוגיה מודרנית עם רהיט נצחי – העריסה. מוצר זה יעזור לתינוקך לישון טוב יותר ולפתח את המוח שלו בצורה בריאה. 

היתרונות מאחורי המובייל לתינוק:

Musical Crib Mobile for Baby הוא מכשיר חכם שמשמיע מוזיקה ומעיר תינוקות. הוא פותח על ידי צוות של מהנדסים ומעצבים. הצוות מאחורי המוצר הזה רצה ליצור מכשיר נייד שיעזור להורים במעבר משינה משותפת לשינה בעריסה. המכשיר נועד להשמיע מוזיקה, כך שתוכלו להניח את התינוק בעריסה שלו והוא ירדימו אותו מבלי להעיר אותו בכל פעם שאתם מחליפים לו חיתול או מאכילים אותו. 

סוגים שונים של מוביילים לתינוק:

כל מי שמגדל ילד או ילדה בבית יודע מהו מובייל לתינוק ויודע גם כי יש סוגים רבים ושונים של מוביילים לתינוקות. אלה שונים זה מזה בגודל, בעיצוב, בצבעים, בתכונות ובמאפיינים השונים. הם יכולים להיות שונים בסוג המוסיקה והקולות שהם מפיקים, בעוצמה, בפונקציות השונות ועוד. כדאי לבחון את הסוגים השונים לפני רכישת מובייל לעריסה של התינוק שלכם.

מדוע כדאי שיהיה מובייל?

בזמן שאתם מנסים להרדים את התינוק שלכם או לבצע את פעולותיכם השוטפות בבית אתם רוצים שהתינוק שלכם ימצא תעסוקה ועניין כשהוא שוכב במיטה. כמו כן מנגינת המובייל המרגיעה יכולה לסייע בהירדמות מהירה ונעימה יותר של התינוק/ת שלכם. ישנם גם צלילים התורמים להתפתחותו של התינוק. תוכלו להתרשם ממגוון המוביילים לתינוק באתר בייבי שארק ולהתייעץ עם הצוות המקצועי בבחירת המובייל המתאים לכם ביותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חברות בדק בית
חברות בדק בית הן תעשייה רווחית וצומחת. הם מציעים שירותים המסייעים לבעלי בתים לקבוע את מצב בתיהם....
קרא עוד »
מאי 04, 2023
איפה עובר הגבול בין להתחיל עם נשים להטרדה מינית
בשנים האחרונות הפכה המודעות אודות הטרדות מיניות לגבוהה יותר וכיום נשים מכל העולם פועלות על מנת...
קרא עוד »
דצמ 14, 2018
מערכת למכירת כרטיסים באינטרנט – כמה אפשר לסמוך עליהן?
מפיקי אירוע לא יכולים לסמוך על המזל, בנושא החשוב כל כך של מכירת כרטיסים. על מנת לייעל את התהליך, לשפר...
קרא עוד »
אוק 27, 2021