כורסת מסאג' – כורסת החלומות

כשמגיעים הביתה עייפים אחרי יום עבודה מתיש ורואים בסלון את כורסת מסאג' האיכותית, עושים כל שניתן כדי לשבת במהירות על הכורסה וליהנות מעיסוי מפנק באיברי הגוף השונים.

הצורך במסאג' 

כל אדם זקוק למסאג' מעת לעת, כיוון שכולם מתוחים, עצבנים ונמצאים בסטרס מתמיד. רבים מהאזרחים מגיעים מדי פעם למעסה הקבוע שלהם כדי לשחרר את הלחצים הללו, אחרים מגיעים לספא ומאפשרים למעסה המקצועי לשחרר אותם ורק לאחר הטיפול הם חשים בשינוי המשמעותי בתחושות של גופם. 

כורסת מסאג' בבית 

הימצאותה של כורסת מסאג' בבית מייתרת את הצורך להגיע למכון הספא או לתאם עם מעסה שיגיע לביתו של הלקוח. כשהכורסה קיימת בבית, אפשר לעשות מסאג' בכל הזדמנות רצויה ולשחרר את כל השרירים התפוסים כדי ליצור הרפיה ותחושה הרבה יותר נעימה. היתרון הוא שהכורסה הזו משרתת אנשים רבים בבית כמו ההורים, המתבגרים, החברים ואורחים נוספים שמגיעים ומתלהבים מהפעילות יוצאת הדופן של הכורסה. 

להשיג באתר: https://relax-market.co.il/

הפעילות של כורסת המסאג'

האפקטיביות של הכורסה היא על טונוס השרירים, מנוחה, הרפיה, שחרור ממתחים, שיפור בקצב זרימת הדם ועוד. כל זאת באמצעות מערכת תפעול שיש בה כמה כיוונים של מסאג', פעילות אינטנסיבית באמצעות רולרים, פעולות של לישה, שיאצו, טפיחה ורטט. יש מערכת אחת שמבצעת פעולות שונות בישבן, בגב התחתון, בגב העליון ובצוואר. מערכת שנייה מבצעת פעולות זהות במותניים, ברגליים תוך כדי חימום איברים מסוימים.

סוגי שונים של כורסאות 

קיימים כמה סוגים של כורסאות וככל שמדובר בכורסה משוכללת יותר, כך היא פועלת ברבדים רבים יותר. כל לקוח בוחן את כלל הפעולות שמבצעת מערכת התפעול של כל כורסה ובהתאם לכך הוא מקבל החלטה על הדגם שיהיה הנכון ביותר עבורו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס אגרוף תאילנדי – איפה לומדים?
אם אתם מחפשים לגלות דרך חדשה לשמור על כושר נמרץ תוך לימוד צורה מדהימה של אומנויות לחימה, אל תחפשו רחוק...
קרא עוד »
מאי 01, 2023
מתי נצטרך מקרן נייד?
כמה פעמים יצא לכם לשבת עם חברים ולהצטער שלא היה לכם דרך להקרין סרטון מהטלפון או לשבת כולם יחד ולראות...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
דווקא עכשיו, היתרונות של דיור תומך לקשישים
אין ספק כי משבר הקורונה גרם ללא מעט אנשים לחשוש מהמעבר לבית אבות, אך למעשה חשוב להבין כי מדובר על אחד...
קרא עוד »
אפר 29, 2020