דפוס משי - כל מה שצריך לדעת

דפוס משי – כל מה שצריך לדעת

מי שרוצה להרחיב את הידיעות שלו בתחום האופנה: יכול להתמחות ביצירת דפוס על גבי משי: הן בבדים שנועדו עבור ביגוד ואביזרי אופנה, על לכלי מיטה ושאר אלמנטים עשויי בד משי. כיום, עולם הדפסת הטקסטיל הפך לרחב במיוחד בעוד שניתן לייצר דפוס מקורי באמצעות קבלת השראה ויצירת עולם צבעוני רחב אשר מעניין מעצבים שרוצים להרחיב את הידע שלכם. הכורת עם דפוס משי מתאימה גם עבור סטודנטים של בית ספר לאופנה, ולאנשים שרוצים ללמוד תחום חדש שנוגע לתעשיית הטקסטיל.

מה לומדים בקורס דפוס משי

לפני הכול חשוב לדעת כי קורסים כאלה מתאימים כמו כפפת משי ליד עבור מי שרוצה להרחיב את הידיעות שלו בתחום האופנה. קורסים אלה מתאימים למעצבי אופנה שרוצים להתמקצע בתחום ספציפי ולייצר ביגוד ואקססוריז עם דוגמאות ספציפיות וייחודיות. הקורס יתאים גם לסטודנטים לאופנה ואפילו עבור מי שמחפש תחביב חדש.

קורס דפוס משי מתחיל עם קבלת ידע מעשי ומתן אינפורמציה חיונית לגבי צבעים, לגבי בדי קנבס וסוגי אריגים שניתן ליצור באמצעותם פריטי לבוש או שאר אלמנטים ממשי. המרצים והמנחים יספקו את הדרך לייצר עבודה על ידי יצירת מספר שכבות של צבע, בעוד שהדפוס נעשה באמצעות הדפסת רשת. הצבעים שנמתחים על בדי הקנבס או המשי, מעוררי חושים והם יוצרים עולמות שונים בעוד שהתלמידים יכולים להבין כיצד לייצר צורות על פי הדמיון ועל פי הטעם האישי שלהם.

יתרונות בדפוס משי

מי שילמד להדפיס על משי או ישלב את העבודה שלו עם הטכניקה הספציפית הזאת: ידע כיצד מדפיסים ויוצרים אלמנטים שונים. התלמיד יכיר את העבודה מאחורי הקלעים של תעשיית ההדפסות על בד ויקבל ידע וכלים ליצירת הדפסי בד או לעיצוב בדים על פי דוגמאות, כמו שניתן ללמוד באמצעות קורס תפירת בגדי ים מעוצבים. לאחר מכן יתמחו התלמיד בביצוע הדפסת משי באמצעות המומחים.

לסיכום, מי שרוצה להנות מכול מה שיש לדפוס משי להציע – יוכל לשדרג את עבודתו ואת התוצאות של היצירות שלו. הקורס מתאים למי שרוצה לשדרג את הידע שלו ולהנות ממידע וכלים שינתנו מאנשי מקצוע מומחים שמבצעים הדפסה על משי.

 

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ספות מעוצבות

ספות מעוצבות

הספה בסלון היא רהיט מאוד חשוב ומשמעותי. הספה בעצם משמשת למנוחה אך לא רק. על הספה בסלון כיף להתפרקד בסופו של יום, נחמד ליהנות ממנו

קרא עוד »