המגהץ לא עובד – כנראה שיש לכם אבנית או תקלה חשמלית איך תאבחנו

מכירים את התחושה הזו? אתם פתאום מגלים, אחרי שכבר העמדתם הכל, סידרתם את כל הבגדים שאתם מעוניינים לטפל בהם ועוד, שהמגהץ פשוט לא עובד. ממש לא משנה מה אתם מנסים לעשות, המגהץ העקשן פשוט מסרב לעבוד. אם המגהץ לא עובד לכם שוב ושוב, כנראה שיש כאן בעיה שצריך להיות לה פיתרון. הרבה פעמים הדרך למציאה של פיתרון קל ואיכותי היא קודם כל היכולת לאבחן את המקור של הבעיה. במקרים רבים לאחר אבחנה נכונה, הטיפול הוא כבר שלב הרבה יותר קל ונגיש. 

למה אבנית עלולה להיות תקלה ממשית

תראו, תקלה בחשמל היא מה שבאמת יכול לקרות כל הזמן בגלל שורה ארוכה של סיבות. זה יכול להיות שקע שלא מחובר טוב ושהמוליכים שלו כבר נשחקו, זו יכולה להיות כל סיבה אחרת. אבל האמת היא שהתקלה הנפוצה יותר והפחות מוכרת, היא האבנית. 

מה זו אבנית? כאשר אנחנו לוקחים מים ומחממים אותם, אנחנו מאדים את החלק שהוא המים ונשארים עם החלקים הכבדים יותר הממוקמים בתוך המים, אלו בדרך כלל שאריות האבנים של המסלע שהקיף את אותו המים כאשר אלו היו במאגר. 

כאשר אבנית במגהץ נותרת בכמויות קטנות אין איתה כל בעיה. הבעיה מתחילה כאשר האבנית מצטברת בכמות גבוהה ולא מאפשרת למגהץ להמשיך לעבוד כנדרש. איך תדעו כי מדובר על אבנית ולא על תקלה בחשמל? בקלות. פתחו את מיכל המים, זה שמחמם את המים כדי שהאדים יאפשרו לגהץ את הבגד וראו האם יש כתמים לבנים בפנים? אם יש בכמות גבוהה, זה הזמן לנקות מאבנית. 

אפשר למנוע מראש

אם אתם רוצים למנוע היווצרות של אבנית מראש, התקנה של מסנן אבנית דירתי זה הפיתרון.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה ODT ולמי זה מתאים?
התחום המתפתח של O.D.T -  Outdoor Training, הינו תחום שמתאים למגוון של מטרות ארגוניות ולמגוון רחב של קבוצות...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020
ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים – האם הוא חיוני?
כל קבלן שמעסיק עובדי בנייה רבים ומהנדסים יהיה חייב לוודא כי הוא דואג להשיג מענה כולל בעניין הביטוח...
קרא עוד »
מרץ 18, 2021
מועדון לבת מצווה בהרצליה – למה לבחור דווקא בו לחגוג בת מצווה
מועדון בת מצווה הוא מועדון שמאפשר לנערות יהודיות שהגיעו לגיל 12 ורוצות לחגוג בת מצווה בסגנון...
קרא עוד »
יול 04, 2022