מבחן טופל

מבחן טופל – מה זה המבחן הזה

לאחר צבירת ניסיון רב בתחום העיסוק הנוכחי שלכם, החלטתם לפתח את הקריירה והידע ולעבור לעבוד בארה"ב בארגון גדול ומבוסס שיעניק לכם את הכלים והיכולת לפתח את מיומנותכם העסקיות. למרות שאתם מחזיקים בניסיון עשיר ומרשים במיוחד, אותו ארגון שעתיד להעסיק אתכם דורש שתעברו קודם כל מבחן טופל כתנאי קבלה הכרחי וסופי לתחילת העבודה בחברה.

אם מעולם לא נתקלתם במושג מבחן טופל ואתם מוכרחים לדעת מה זה השיט הזה, ומדוע מדובר על מבחן כל כך חיוני כדי להתחיל לעבוד בחו"ל – נפרט במאמר הנוכחי את כל התשובות והמידע שצריך לדעת בנושא.

מה זה מבחן טופל?

מדובר על מבחן שמטרתו להעריך את רמת הידע של הנבחן בשפה האנגלית, כאשר מדובר על נבחן ששפת האם שלו איננה אנגלית. המבחן מורכב מארבעה חלקים שונים – קריאה, שמיעה, דיבור וכתיבה כאשר כל חלק במבחן כולל מספר שאלות, ומיועד לבחון את רמת ההבנה והדיבור של הנבחן בשפה האנגלית.

מי צריך לעבור את המבחן?

את מבחן טופל, המוכר גם בשם TOEFL שהם ראשי התיבות של צירוף המילים Test of English as a Foreign Language, נדרשים לעבור לרוב סטודנטים ממדינות זרות המגיעים ללמוד במוסדות לימוד אקדמאיים בארה"ב – אך גם מוסדות וארגונים מוסדרים וגדולים בארה"ב יכולים לדרוש מהמועמדים זרים הצפויים לעבוד אצלם לעבור את המבחן הזה, כדי להבין מהי רמת הידע של כל מועמד מבחינת השפה האנגלית והאם קיים מחסום שפה העשוי לפגוע באיכות ותהליך העבודה / לימודים או כל פעילות מהותית אחרת.

כיצד אפשר להתכונן למבחן טופל ולהצליח?

כדי להיבחן ולעבור בהצלחה את המבחן, חשוב קודם כל באמצעות האתר של אבי יולזרי להכיר את הבסיס של השפה וללמוד את ההיגיון העומד מאחורי שפה בינלאומית זו. לכן מומלץ לחפש אחר מורה מקצועי שיכין אתכם למבחן טופל, ויעניק לכם את הכלים הטובים ביותר להצלחה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

רשת ג

רשת ג – מאזינים מהבית

אוהבים להאזין לתחנת רשת ג בכל פעם שאתם נוהגים ברכב? אתם יכולים להמשיך להאזין לתחנה ישירות מביתכם, דרך המכשיר הנייד או המחשב, בהאזנה אונליין. כל

קרא עוד »
בלוני הליום

בלוני הליום

אנחנו לא מאמינים שלא יצא לכם להכיר את הבלונים המגניבים ביותר שיש: בלוני הליום. נכון, אנחנו לקראת 2022 ואין באמת מישהו שלא שמע על בלוני

קרא עוד »