מסיבות וירטואליות

הטרנד החדש: מסיבות וירטואליות

מגיפת הקורונה אילצה אותנו לשנות לא מעט הרגלים. דברים שהיו רגילים לעשות במשך שנים, למעשה דברים יחידים שידענו והכרנו, פתאום לא יכולנו לעשות אותם, ועל כן היינו צריכים להתאים את עצמנו לסיטואציה החדשה ולבדוק אופציות אך ליהנות מדברים חלופיים. למשל, מסיבות וירטואליות.

מה הרעיון של מסיבות וירטואליות וכיצד אנחנו יכולים ליהנות מהן?

כידוע, בימי הקורונה נאלצנו לשמור על ריחוק חברתי. לא יכולנו להיפגש עם חברים, לשבת איתם בבית, לדבר ולשתות. כל אחד היה צריך להיות בבית שלו, מבודד, מרוחק. אך זה לא אומר שאי אפשר להיפגש איתם בעזרת אמצעים טכנולוגיים, דיגיטליים, זה לא אומר שאי אפשר ליהנות ממסיבות משותפות דרך המסך. לשם כך אנחנו יכולים לארגן אלכוהול, נשנושים ואפילו באמצעות מדריך לגלגול ג'וינט, ללמוד כיצד לגלגל את הג'וינט שלנו בצורה הנכונה (רק למקרה שאתם לא כל כך סגורים על זה).

ומהם היתרונות?

ובכן, אף על פי שכל אחד נמצא בבית שלו לבד, הרי שיש בכך מספר יתרונות.

יתרון אחד, אנחנו לא צריכים לצאת מהבית ולנסוע אל מקומות שונים. זה מונע מאיתנו את הצורך לבזבז זמן וכסף על נסיעה, זה גם מונע מאיתנו את הצורך לחפש חנייה. יתרון שני, אפילו שמדובר במסיבה וירטואלית, הרי שאנחנו יכולים להתלבש כמו שנוח לנו, כלומר, אנחנו יכולים ללבוש פ'יגמה וליהנות מהמסיבה.

יתרון שלישי, במסיבות הרבה פעמים רועש, הרבה פעמים אנחנו לא מוצאים את עצמנו, בין היתר בגלל שיש אנשים זרים שאין לנו על מה לדבר איתם. מן הסתם, במסיבה וירטואלית זה לא חייב לקרות. יתרון רביעי, מסיבה כזו יכולה להיערך בכל שעה, בטח בימי הקורונה אז חלק מהאנשים היו בחל"ת או עבדו מהבית.

איך מארגנים מסיבה וירטואלית?

חשוב לציין, בשביל לארגן מסיבה וירטואלית, אנחנו צריכים לדאוג שהחבר'ה אותם אנחנו רוצים להזמין באמת ישמחו להשתתף במסיבה כזו.  אנחנו צריכים לתאם איתם מועד שיהיה נוח להם, כמו שהוא נוח לנו, אנחנו צריכים לארגן תוכנה מתאימה, כזו שיש לכולם ומן הסתם, תוכנה שקל ופשוט להפעיל אותה. מעבר לכך, אנחנו גם צריכים לדאוג שתהיה אווירה טובה, לשם כך צריך שלכל אחד יהיה אלכוהול ודברים אחרים.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »