איך בוחרים באיזה סרטים לצפות?

חיפוי קירות – גם לעצב וגם לדאוג לתקינות הקיר

בין כל האפשרויות של שדרוג הקירות על ידי מריחה של כבה חדשה ורעננה של צבע, לבין הדבקה של בריקים או טפטים בעלי אופי, ישנה נכון להיום אופציה אחת נוספת שמביאה יתרונות עצומים משל עצמה. מהי? הדבקה של אריחי חיפוי מוכנים עם עיצוב וצבע לבחירה, ומה שנדרש הוא רק להחליט איזה סוג של חיפוי לקיר הוא זה שהכי מעדיפים לאזור הנבחר.

סוגי חיפוי קירות

חיפוי קיר פולימרי – החומר הפולימרי הוא כזה שבשלב הראשון יוצר חיפוי שהוא גם כזה שקל מאוד להתקנה לפי הגודל הנדרש, רק על ידי חיבור בין לשון אריח אחד לשני באופן מהיר, לצד שימוש בדבק סיליקוני להדבקה וחיבור אל המשטח המיועד, וגם כזה שיוצר עמידות במאת האחוזים מפני מים בכל מקום שבו הוא מותקן, דבר שהופך אותו אידיאלי לאזורים רטובים כמו מקלחת ומטבחים.

חיפוי קיר תלת מימד – חיפוי שבעל תצורה שבולטת כלפי חוץ ואינה שטוחה עפ"י שרואים בפלטות הפולימריות. דבר זה מאפשר להכניס הרבה יותר מאפיינים של עיצוב מבלי להוסיף אל הקירות הללו אף לא דבר נוסף. כמו כן, ניתן לצבוע בכל צבע אהוב ללא כל בעיה.

יתרונות של חיפוי לקיר

עמידות למים – הפלטות הפולימריות של חיפויי קיר הן כאלה שמאפשרות שמירה עליהן ועל האזור מפנימים מפני שהן ב-100% עמידות במים.

התקנה פשוטה – ההתקנה עצמה של כל הפלטות שנרכשו היא מאוד פשוטה ומצריכה לא יותר מאשר דבק סיליקוני לשם ההדבקה עצמה וסכין יפנית לחיתוך.

שדרוג בעלות נמוכה – העלות של חיפויים לקירות היא של עשרות של שקלים עבור הדגמים הכי זולים ועלות של מאה וחמישים עד מאתיים וחמישים עבור פלטות מן היקרות והמעוצבות ביותר. עם הבחירה של הפלטה הכי אהובה באמצעות אתר דקולוקס, יכולים להתקדם אל חלל בעל אמירה עיצובית וזאת מבלי להביא איש מקצוע בכלל כי ההדבקה נעשית בשיטת DIY.

בידוד מרעש וחום – הפלטות עשויות בצורה שאר לא רק יוצרת מראה מעוצב אלא גם מאפשרת ליצור שכבה נוספת של בידוד מפני רעש לצד הבידוד מפני חום, שני יתרונות חשובים בפלטה אחת.

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם