איך יראה הפלייסטיישן 5

איך יראה הפלייסטיישן 5

אחת הקונסולות האהובות ביותר שקיימות בשוק, היא סוני פלייסטיישן המציעה המון משחקים לפלייסטיישן 4. הקונסולה שיצאה כבר בשנות התשעים בדגם ראשוני, מככבת עדיין ברשימה של הקונסולות הפופולאריות זאת למרות שבמשך שנים החברה לא הוציאה דגמים חדשים, בזמן שחברות אחרות החלו לייצר קונסלות הרבה יותר משוכללות ומיוחדות מזו.

באפריל 2019 התוודענו לכך שחברת סוני מתכוונת לצאת עם דגם פלייסטיישן 5, דגם משודרג ומיוחד שיכיל לא מעט שיפורים שיהפכו את הקונסולה להרבה יותר חזקה, הרבה יותר משמעותית ותכיל לא מעט פונקציות, כאלה שיהפכו את חווית השימוש בה ליותר מהנה ופשוטה, עבור כל מי שיבחר לקנות אותה, בין אם הוא משחק מעת לעת או מדי יום.

לפני שנסביר מה בדוק אנחנו אמורים למצוא על הקונסולה בדגם החדש, חשוב להבהיר, שהקונסולה עדיין לא יצאה לשוק ולכן ייתכנו עוד שינויים, מה עוד שלמרות יציאתה לשוק, סביר להניח שכל מי שירצה יוכל לרכוש גם את הקונסולות הישנות (לפחות את דגם 3-4), שעדיין נמכרות ויימכרו בחנויות השונות.

אז מה אנחנו אמורים לקבל בקונסולה החדש?

ראשית, יהיו מעצבים חזקים ועוצמתיים של AMD, מה שיבטיח חווית שימוש הרבה יותר רצינית ומשמעותית ממה שידענו קודם לכן, נוכל לשחק במשחקים הרבה יותר מורכבים וחזקים לעומת משחקי מחשב רגילים, למעשה הקונסולה תתאים את עצמה למשחקים של הדור החדש. אחת הבעיות בקונסלות ישנות, הן לא עומדות בתנאים של המשחקים החדשים ולכן מגוון רחב של משחקים אינם פעילים בהן.

כמו כן אנחנו נוכל ליהנות מכונן SSD, מה שיאפשר שיפור משמעותי ביכולת העבודה עם המשחקים, זמני הטעינה להם יהיו קצרים יותר, יהיה ניתן לשחק בצורה מהירה יותר ועוד. מדובר בכוננים שמאפשרים לטעון נתונים באופן הרבה יותר מהיר.

הקונסולה גם תכיל כרטיסי מסך חזקים יותר, כולל כאלה שיאפשרו לנו ליהנות ממגוון אפקטים, כאילו לא מדובר בקונסולת משחקים אלא באולפן הוליוודי של ממש, זה אומר אפקטים של תאורה ואפקטים משמעותיים אחרים. מעבר לכך, הקונסולה גם תכיל אופציות לסאונד איכותי יותר ואפילו יכולות גרפיות שיאפשרו שידור משחקים ב-8K, דבר שאומנם לא קיים עדיין אך בעתיד אמור להוות תו תקן לטלוויזיות.

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם