למה כדאי לכם להשקיע בנדל"ן ביוון?

נדלן ביוון

בעוד מחירי הנדל"ן בישראל מגיעים לשיא של כל הזמנים, הישראלים מחפשים את ההזדמנות שלהם – בחו"ל. ההזדמנויות הגדולות נמצאות אומנם בחו"ל, אבל הרבה פחות רחוק מכפי שניתן לחשוב. יוון, הסמוכה כל כך לארץ, מקדמת בברכה משקיעים זרים. אלה הסיבות שגורמות לכל כך הרבה אנשים להשקיע בנדלן ביוון, הסיבות שהופכות אותה כדאית להשקעה גם לכם. 

קרוב לכאן והמחרים כאילו מכוכב אחר 

למרות שאין גבול משותף, יוון זו אחת המדינות הקרובות ביותר אלינו, לישראל. מאוד פשוט לעלות על מטוס ולהגיע לשם בכדי להתרשם ממראה עיניים. שעה שעתים ואפשר להרגיש את שוק הנדל"ן. כאשר אפשר לראות את הנכסים לפני החתימה על חוזה מבלי להתאמץ, ההשקעה כולה בטוחה יותר. זו הסיבה שלצד משקיעים מקצועיים, גם אנשים שמחפשים את הנכס הראשון נושאים עיניים למדינת האיים התיירותית הזאת. יחד עם זאת, למרות שיוון מאוד קרובה, המחירים של נדל"ן ביוון כאילו נחתו מכוכב אחר. המחירים הנוחים הופכים את ההשקעה הזאת מתאימה לכל כך הרבה אנשים. חלק מהמשקיעים הם צעירים שלא יכולים אפילו לחלום על דירה בארץ. אחרים הם כאלה שכבר מזמן קנו דירה ורוצים לחשוב על תוספת הכנסה, מנכס מניב. 

קראו על ניהול נכסים ביוון >>>

מגוון אפשרויות לתשואה גבוהה 

מי שרוצה להבין מהי השקעה ביוון, שימו לב: על פי כתבות שהתפרסמו בתקשורת, תשואה על נכסים ביוון מפתיעה לטובה. החל מ-5 אט 6 אחוזים ועד ל-10 אחוזים, בהתאם לאופי ההשכרה. בהשקעה לטווח ארוך, התשואה כ-5 אחוז לשנה. בהשקעה לתקופות קצרות (למשל לתיירים), התשואה מכפילה את עצמה. אפשר להוסיף לכך את הצפי לעליות מחירים. זאת אומרת שגם בהשקעה לטווח בינוני בנכסים של נדל"ן ביוון, על ידי מכירה הנכס לאחר השבחתו ניתן להגיע לפוטנציאל רווח מאוד משמעותי. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מעסה זכר או מעסה נקבה?
אנשים רבים מתמקדים בשאלה האם עדיף להם לבחור מעסה זכר או מעסה נקבה, היות ומדובר על טיפול שכולל מגע...
קרא עוד »
פבר 10, 2020
צמידים לגבר – בחרו בכאלה מקוריים
רכישה של צמידים לגבר יכולה להיות מוצלחת מאוד מצדכם וזאת אם תבחרו לקנות אותם מחנות אשר נחשבת למומחית...
קרא עוד »
אוג 16, 2021
אמן חושים למסיבות יום הולדת
כשאנחנו עורכים יום הולדת לילד או לילדה שלנו, בן או בת זוג, חברים או כל גורם אחר, עולות לא מעט שאלות כפי...
קרא עוד »
דצמ 27, 2019