נדלן ביוון

למה כדאי לכם להשקיע בנדל"ן ביוון?

בעוד מחירי הנדל"ן בישראל מגיעים לשיא של כל הזמנים, הישראלים מחפשים את ההזדמנות שלהם – בחו"ל. ההזדמנויות הגדולות נמצאות אומנם בחו"ל, אבל הרבה פחות רחוק מכפי שניתן לחשוב. יוון, הסמוכה כל כך לארץ, מקדמת בברכה משקיעים זרים. אלה הסיבות שגורמות לכל כך הרבה אנשים להשקיע בנדלן ביוון, הסיבות שהופכות אותה כדאית להשקעה גם לכם. 

קרוב לכאן והמחרים כאילו מכוכב אחר 

למרות שאין גבול משותף, יוון זו אחת המדינות הקרובות ביותר אלינו, לישראל. מאוד פשוט לעלות על מטוס ולהגיע לשם בכדי להתרשם ממראה עיניים. שעה שעתים ואפשר להרגיש את שוק הנדל"ן. כאשר אפשר לראות את הנכסים לפני החתימה על חוזה מבלי להתאמץ, ההשקעה כולה בטוחה יותר. זו הסיבה שלצד משקיעים מקצועיים, גם אנשים שמחפשים את הנכס הראשון נושאים עיניים למדינת האיים התיירותית הזאת. יחד עם זאת, למרות שיוון מאוד קרובה, המחירים של נדל"ן ביוון כאילו נחתו מכוכב אחר. המחירים הנוחים הופכים את ההשקעה הזאת מתאימה לכל כך הרבה אנשים. חלק מהמשקיעים הם צעירים שלא יכולים אפילו לחלום על דירה בארץ. אחרים הם כאלה שכבר מזמן קנו דירה ורוצים לחשוב על תוספת הכנסה, מנכס מניב. 

קראו על ניהול נכסים ביוון >>>

מגוון אפשרויות לתשואה גבוהה 

מי שרוצה להבין מהי השקעה ביוון, שימו לב: על פי כתבות שהתפרסמו בתקשורת, תשואה על נכסים ביוון מפתיעה לטובה. החל מ-5 אט 6 אחוזים ועד ל-10 אחוזים, בהתאם לאופי ההשכרה. בהשקעה לטווח ארוך, התשואה כ-5 אחוז לשנה. בהשקעה לתקופות קצרות (למשל לתיירים), התשואה מכפילה את עצמה. אפשר להוסיף לכך את הצפי לעליות מחירים. זאת אומרת שגם בהשקעה לטווח בינוני בנכסים של נדל"ן ביוון, על ידי מכירה הנכס לאחר השבחתו ניתן להגיע לפוטנציאל רווח מאוד משמעותי. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

רשת ג

רשת ג – מאזינים מהבית

אוהבים להאזין לתחנת רשת ג בכל פעם שאתם נוהגים ברכב? אתם יכולים להמשיך להאזין לתחנה ישירות מביתכם, דרך המכשיר הנייד או המחשב, בהאזנה אונליין. כל

קרא עוד »
בלוני הליום

בלוני הליום

אנחנו לא מאמינים שלא יצא לכם להכיר את הבלונים המגניבים ביותר שיש: בלוני הליום. נכון, אנחנו לקראת 2022 ואין באמת מישהו שלא שמע על בלוני

קרא עוד »