למה כדאי לכם להשקיע בנדל"ן ביוון?

נדלן ביוון

בעוד מחירי הנדל"ן בישראל מגיעים לשיא של כל הזמנים, הישראלים מחפשים את ההזדמנות שלהם – בחו"ל. ההזדמנויות הגדולות נמצאות אומנם בחו"ל, אבל הרבה פחות רחוק מכפי שניתן לחשוב. יוון, הסמוכה כל כך לארץ, מקדמת בברכה משקיעים זרים. אלה הסיבות שגורמות לכל כך הרבה אנשים להשקיע בנדלן ביוון, הסיבות שהופכות אותה כדאית להשקעה גם לכם. 

קרוב לכאן והמחרים כאילו מכוכב אחר 

למרות שאין גבול משותף, יוון זו אחת המדינות הקרובות ביותר אלינו, לישראל. מאוד פשוט לעלות על מטוס ולהגיע לשם בכדי להתרשם ממראה עיניים. שעה שעתים ואפשר להרגיש את שוק הנדל"ן. כאשר אפשר לראות את הנכסים לפני החתימה על חוזה מבלי להתאמץ, ההשקעה כולה בטוחה יותר. זו הסיבה שלצד משקיעים מקצועיים, גם אנשים שמחפשים את הנכס הראשון נושאים עיניים למדינת האיים התיירותית הזאת. יחד עם זאת, למרות שיוון מאוד קרובה, המחירים של נדל"ן ביוון כאילו נחתו מכוכב אחר. המחירים הנוחים הופכים את ההשקעה הזאת מתאימה לכל כך הרבה אנשים. חלק מהמשקיעים הם צעירים שלא יכולים אפילו לחלום על דירה בארץ. אחרים הם כאלה שכבר מזמן קנו דירה ורוצים לחשוב על תוספת הכנסה, מנכס מניב. 

קראו על ניהול נכסים ביוון >>>

מגוון אפשרויות לתשואה גבוהה 

מי שרוצה להבין מהי השקעה ביוון, שימו לב: על פי כתבות שהתפרסמו בתקשורת, תשואה על נכסים ביוון מפתיעה לטובה. החל מ-5 אט 6 אחוזים ועד ל-10 אחוזים, בהתאם לאופי ההשכרה. בהשקעה לטווח ארוך, התשואה כ-5 אחוז לשנה. בהשקעה לתקופות קצרות (למשל לתיירים), התשואה מכפילה את עצמה. אפשר להוסיף לכך את הצפי לעליות מחירים. זאת אומרת שגם בהשקעה לטווח בינוני בנכסים של נדל"ן ביוון, על ידי מכירה הנכס לאחר השבחתו ניתן להגיע לפוטנציאל רווח מאוד משמעותי. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך יראה הפלייסטיישן 5
אחת הקונסולות האהובות ביותר שקיימות בשוק, היא סוני פלייסטיישן המציעה המון משחקים לפלייסטיישן 4....
קרא עוד »
מאי 29, 2019
פענוח האלכימיה של גריל גז: המדריך שלך לבחירות וליתרונות
בעולם הקולינריה, בחירת ציוד הבישול יכולה להיות קריטית לא פחות מהמרכיבים עצמם. בין אלה, גרילי גז טבעו...
קרא עוד »
נוב 29, 2023
מתי צריך משכנתא הפוכה
נטילה של משכנתא הפוכה תהיה חיונית עבור אנשים בני הגיל השלישי שכבר יש להם נכס בבעלותם ויהיו מעוניינים...
קרא עוד »
יונ 09, 2021