פינות ישיבה מעץ

פינות ישיבה מעץ – כיצד יוצרים פינת ישיבה בצורה נכונה

התחום של ריהוט גן משתנה עם הזמן. אם בעבר ההתייחסות היתה בעיקר לצד המעשי, הפרקטי, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר מאפיינים אחרים שמשפיעים על הבחירה שלנו. בין היתר, מאפיינים של עיצוב וסגנון. 

כשמדברים על ריהוט גן, אז ניתן למצוא שימוש בחומרים שונים, כמו למשל, ריהוט מפלסטיק, ריהוט זכוכית, ריהוט בד, וכן אנחנו יכולים למצוא כמובן ריהוט גן עשוי עץ. במקרים רבים אפשר גם לשלב, למשל, ריהוט עץ אשר מכיל גם ריפוד ובד מסוגים שונים. 

> אסור לפספס! פינת זולה במבצע

השימוש בפינות ישיבה מעץ נועד לא רק לבתים עם חצר או גינה, אלא גם למקומות אחרים, כאלה שאמורים לארח כמות גדולה יותר של אנשים. כך למשל, אפשר להשתמש בפינות ישיבה כאלה לצורך בתי עסק, מסעדות, בתי קפה, אולמות אירועים, וכן לצורך גני ילדים ומקומות נוספים. הכל כמובן על פי אופי המקום והצרכים שלו, ביחס למחיר ולתקציב שעומד לרשותנו. 

לפני שנסביר כיצד יוצרים פינת ישיבה מעץ, חשוב להדגיש כאן, ההחלטה לייצר פינה כזו, משפיעה על חלקים אחרים במקום. לכן, אי אפשר להתייחס אך ורק לפינת הישיבה אלא צריך גם להתייחס להיבטים נוספים בסביבה, היבטים בהם נשתמש באופן מעשי או ישפיעו על העיצוב של המקום באופן כללי. 

כיצד ניצור פינת ישיבה איכותית

שלב ראשון, אנחנו צריכים לבחון את השטח בו אנחנו רוצים להציב את פינת הישיבה. עלינו לקחת בחשבון שאנחנו צריכים מקום גם בשביל הפינה עצמה אך גם בשביל שיהיה נוח להגיע אליה, יהיה נוח להתמקם בה, וכן אם יש צורך בריהוט נוסף. 

שלב שני, אנחנו צריכים שהסביבה עצמה תהיה נעימה. מאחר ומדובר על סביבה חיצונית, אזי שצריך לייצר מקום מוצל, מקום שאיננו רועש, מרוחק מספיק מאזורים חיצוניים או ממקומות שיכולים לייצר תחושה לא נעימה מסיבות כאלה ואחרות. 

שלב שלישי, מלבד הפריטים שיוצרים את פינת הישיבה, אזי שצריך גם להתקין תאורה, צריך להתקין פריטים שייצרו מקום בו ניתן לשבת בצורה נעימה ונוחה,. לכן צריך לזהות את המאפיינים והצרכים של המקום ולהיערך בהתאם. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »