4 אירועים הדורשים שיהיה בר אקטיבי

קיימים כמה סוגי אירועים אשר בהם הבר האקטיבי הופך להיות מסמר הערב ולכן לא מוותרים על הזמנת בר מסוג זה כדי לשדרג את האירוע.

 

4 סוגי אירועים הדורשים שיהיה בר אקטיבי

חתונה

אין חתונה בלי בר אקטיבי, החבר'ה מגיעים כדי לשמוח, לקרוע את רחבת הריקודים מתחילת האירוע ועד סופו, הם אוהבים את רוב סוגי האלכוהול ונהנים מכל דקה שהמשקה זורם בגופם. אחת השאלות הראשונות בכניסה לאירוע היא איפה הבר האקטיבי וברגע שהם רואים אותו, הם מאושרים עד הגג ומתחילים בזה אחר זה לבחון את סוגי המשקאות השונים, הבירות והקוקטיילים יוצאי הדופן.

 

ערב גיבוש של עובדי החברה

ערב גיבוש הוא אירוע כיפי במיוחד בו העובדים זונחים את המקלדת, קבצי האקסל או כל פרט אחר אשר קשור לעבודתם היום יומית ונהנים מערב המלא במשקאות אלכוהוליים כיד המלך בנוסף לתוכנית הכוללת תכנים רבים לרווחת העובדים. כאשר המטרה היא גיבוש חברתי, אין משהו מאחד יותר מקוקטיילים מרחבי העולם, בירות מהחבית, יינות מיקבים נפלאים, וויסקי איכותי וכל סוג אחר של משקאות אהובים.

 

מסיבת רווקים/רווקות

המסיבה המשמחת אשר נערכת כמה ימים לפני החתונה ומסמלת את המעבר מרווקות לחיי נישואין היא שמחה ענקית המוציאה מהרווקים את המיטב. הם נהנים לפרוק עול לאחר כל הסידורים לחתונה והחברים זורמים איתם ויוצרים ערב מהנה ביותר, שלא יישכח לעולם. היין והמשקאות האחרים זורמים כמים והחבר'ה מתודלקים ללא הפסקה.

 

יום הולדת 50

יום הולדת 50, אם מדובר במסיבה מתוכננת על ידי בעל השמחה או במסיבת הפתעה, חייבת להיערך עם שילוב של בר אקטיבי. המשקאות יוקפצו והקוקטיילים יעורבבו לאורך כל האירוע ושפע של בירות יוסיפו למצב הרוח.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור חיפוי קירות
חיפוי קירות הוא סוג של עיצוב פנים העושה שימוש בבדים, כמו טפטים וחיפוי קירות בד, לכיסוי קירות החדר....
קרא עוד »
מרץ 06, 2023
ערבית – חותמת את היום
תפילת ערבית או בשמה הנוסף, תפילת מעריב, הינה אחת משלוש התפילות היום יומיות ביהדות. תפילה זו חותמת את...
קרא עוד »
מאי 29, 2019
איך לבחור את כלי הנשיפה שיתאים לכם לנגן עליו
קיימים כלי נשיפה רבים כאשר ביניהם ישנם הבדלים גדולים. מעבר למראה כמובן ישנו הבדל גדול גם בטכניקה בה...
קרא עוד »
נוב 10, 2020