סדנת הומור

5 סיבות לקחת סדנת הומור

לאחרונה אתם מרגישים שהחיים שלכם רציניים מידי? אתם עמוסים ועסוקים עד כי אתם לא זוכרים מתי, ככה סתם, חייכתם והיה לכם יום שמח? הגיע הזמן שתדעו: אחד מהפתרונות הכי טובים שיכולים להיות למצב הזה, הוא לקחת סדנת הומור. תוהים מדוע? הינה מספר סיבות שלא תוכלו להתעלם מהן:

  • הומור הופך אותנו לאנשים בריאים יותר. זה ידוע שצחוק בריא לגוף ולנשמה, כך שממש כפי שאתם עושים פעילות גופנית, כך כדאי יהיה גם לקחת סדנת הומור מקצועית.
  • הומור יכול לשמש אתכם בכל שטח בחייכם. אנשים לא תמיד מבינים זאת, אבל אפילו במפגשים עסקיים חשובים וגורליים, הומור יכול להציל את המצב.
  • הומור מקרב בין אנשים. אתם מרגישים שקשה לכם חברתית? לא מוצאים זוגיות? בהחלט ייתכן שסדנת הומות תעשה את ההבדל שעליו אתם חולמים.
  • חוויה שלא תוכלו לשכוח. האמת היא, שסדנת הומור, אם היא בנוי נכון ואם היא מקצועית, יכולה להוות חוויה נהדרת בפני עצמה, אז למה לוותר על תענוג שכזה?
  • שינוי פרספקטיבה משנה את החיים. פעמים רבות כשאנחנו משנים את זווית הראיה או את הכלים שבעזרתם אנחנו מביטים על סיטואציה מסוימת, הכול מתחיל להתבהר. ההומור יוכל לענות לכם על הצורך הזה ואתם תראו שלא תצטערו על כך.

איך לבחור סדנת הומור מוצלחת?

קחו בחשבון שיש לא מעט סדנאות הומור טובות שביניהן תוכלו לבחור. לכן חשוב לעצור לרגע ולבדוק מספר דברים אודות הסדנה שנראית לכם מתאימה. חשוב לברר, למשל, האם מדובר על סדנה שכל מי שלקח בה חלק באמת ממליץ עליה בחום, כי מה פתאום שתירשמו לסדנת הומור אנונימית.

החיים שלנו, כשהם מלאים בהומור, נראים אחרת לגמרי וגם לכם מגיע ליהנות מהטוב הזה. ראו כאן לדוגמה הרצאה מצחיקה על זוגיות!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »