אלבומים לבת מצווה

אלבומים לבת מצווה

אלבומים לבת מצווה זו הזדמנות נהדרת להראות את השנים שחלפו ,מאז הלידה של הנערה ועד היותה בוגרת שהגיעה לבת מצווה. 

הבנות שיכינו את האלבום יוסיפו בו אין ספור קישוטים ומדבקות ויהפכו את אלבום הבת מצווה לחגיגה של צבעים, אותנטיות והומור. 

תמונות באלבום הבת מצווה 

לאחר שהנערה בוחרת את הקו העיצובי מתוך המבחר הקיים, היא מתחילה לשתול לאורך הדפים תמונות על פי בחירתה, תמונותיה כתינוקת מתוקה, גילאי הגן ובית הספר כולל עשייה בתחומי פעילות שמעסיקים אותה, כמו לדוגמה ספורט, ציור או כל עיסוק אחר.

השלב הבא הוא הצבת תמונות עכשוויות שצילם אותה צלם מקצועי במיקומים שונים כאשר בכל מיקום היא נראית בבגדים אחרים, דבר שמוסיף רבות לסטיילינג של האלבום כולו, ראו דוגמא בלינק.

המסיבה באולם האירועים 

התמונות מערב המסיבה, מספרות את כל השתלשלות העניינים בערב מרגש זה. הכול מתחיל בתמונות של הלימוזינה שהגיע לאסוף אותה ואת חברותיה הטובות, דרך הנסיעה בתוך הלימוזינה עם כל הפינוקים שחיכו להן בתוך הרכב ומבטי ההשתאות של הקהל ברחוב, שהתלהב מהרכב המיוחד שעבר בשכונה.

תמונות מנראותו של האולם המעוצב והמקושט, של כל האורחים, החגיגה הגדולה שכללה המון ברכות וריקודים עד השעות הקטנות. כל רגע חשוב המונצח בתמונה מקבל מקום של כבוד באלבום, הנערה מוסיפה עוד ועוד דפים על פי רצונה ואת כולם היא מקשטת ויוצרת אלבום בת מצווה יוצא דופן.

> ראו גם איך יוצרים אלבום לחינה באתר ווי דיזיין

הכנת אלבום בת מצווה 

מדובר בעבודה מרתקת בה מצמידים לכל דף תמונות, מתוך המאגר הקיים והנערה חושבת אילו תמונות להוסיף, אילו אינן חשובות וכו'.

בתום הכנת האלבום היא שולחת את הקובץ ומציינת בכמה עותקים היא מעוניינת. תוך כמה ימים האלבום המודפס מגיע לביתה וההתרגשות היא עצומה. 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם