כל היתרונות של קלנועית מתקפלת

קלנועיות קיימות כבר זמן מה. הן תוכננו כדי לעזור לאנשים עם מוגבלויות או למי שמתאושש מפציעות לנסוע ממקום למקום בקלות רבה יותר וללא כאבים. עם זאת, הן אינן מוגבלות רק למטרות אלה, וניתן להשתמש בהן גם בדרכים רבות אחרות כמו נסיעות קצרות בתוך העיר ללא צורך בנסיעה עם הרכב הפרטי בכביש.

השימוש העיקרי בקלנועית נועד עבור אנשים נכים, שאינם יכולים להתנייד בכוחות עצמם. קלנועיות מקלות על אנשים עם מוגבלויות הזקוקים לסיוע במשימות יומיומיות כמו קניות במכולת, לקחת את ילדיהם לבית הספר או להגיע למקומות שונים באופן עצמאי.

סוגים של קלנועיות

הקלנועית מופעלת על ידי מנוע חשמלי ומשמשת אנשים נכים, או אנשים שמתאוששים מפציעות ואינם יכולים ללכת ולהתנייד כרגיל. הסוג הנפוץ ביותר של קלנועיות היא קלנועית תלת גלגלי בעלת שלושה גלגלים, אך קיים גם סוג של קלנועית עם ארבעה גלגלים. ההבדל בין הקלנועיות הללו הוא בנוחות השימוש והניווט של כלי הרכב הנייד, כאשר קלנועית עם שלושה גלגלים תהיה קלה יותר לתמרון ואילו קלנועית עם ארבעה גלגלים תהיה הרבה יותר יציבה.

סוג נוסף של קלנועית הוא קלנועית מתקפלת,  שזוהי קלנועית ניידת שניתן לקפל ולאחסן בקלות מבלי שהיא תתפוס מקום רב בבית או ברכב. זוהי תכונה נהדרת למי שצריך לסחוב את הקלנועית שלו ממקום למקום, ואין לו מספיק מקום עבורה במכונית הפרטית שלו.

מהם היתרונות של קלנועית מתקפלת?

קלנועיות מתקפלות הן פתרון מצוין עבור נכים ובעלי מוגבלות שרוצים להתנייד בנוחות ממקום למקום, בעיקר כיוון שמדובר על כלי רכב חשמלי קטן שהוא נייד וקל משקל ואפשרות הקיפול שלו מעניקה יתרון באחסון הקלנועית כשאינה בשימוש. קלנועית מתקפלת לגודל קומפקטי, מה שהופך אותה קלה לאחסון במקומות צרים כמו מכוניות, ארונות ומתחת לשולחנות.

מוזמנים לאתר של חשמלית ריידר >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול בCBT – האם זה יעיל
כל התחום של טיפולי הנפש עברו בשנים האחרונות מהפך משמעותי ביותר. אנחנו עדים כיום לטרנדים שעולים...
קרא עוד »
ספט 01, 2020
ביטוח לעסקים – למה זה חשוב?
ביטוח לעסקים הוא סוג של ביטוח המגן על העסק מפני הפסדים כספיים עקב סיכונים מסוימים. ביטוח עסק חשוב לכל...
קרא עוד »
אוק 30, 2022
רטיבות קפילארית ולמה אתם צריכים לחשוש ממנה?
אם אתם רואים לחרדתכם מים בקירות, אבל במקום שהם ירדו למטה, הם מטפסים למעלה, זוהי רטיבות קפילארית!...
קרא עוד »
ינו 31, 2022