ניקוי ריפודים

כל הסיבות לניקוי ריפוד במקום לקנות ספה חדשה

ניקוי ריפוד יוצר מהפך בנראות וברמת הניקיון של כל ספה, גם היא מאד מלוכלכת. העלות של ניקיון הספה אינו סכומי עתק, ההערכה היא שמדובר בכמה מאות שקלים ולכן ההבדל בין סכום זה לבין עלות של ספה חדשה הוא תהומי.

ניקוי מאסיבי של הריפוד במקום רכישת ריהוט חדש

הספה מתלכלכת כל הזמן ורכישה של ספה חדשה אחת לתקופה, היא הוצאה כבדה על התקציב המשפחתי. לכן הרבה יותר חסכוני מבחינה כלכלית להזמין אחת לשנה או אחת לשנתיים ניקוי מהותי של הספות. לאחר ניקוי ריפודים מקצועי, הספה תיראה כמעט כמו חדשה ויהיה נעים מקום להסתכל עליה.

עם זאת קיימת סבירות גבוהה שכמה ימים לאחר הניקוי היא שוב תצבור כתמים כיוון שהילדים ישפכו משהו. תתארו לכם שזה היה קורה על ספה חדשה? לכן המגמה היא כל הזמן שיש ילדים קטנים בבית לבצע את הניקיון האלמנטרי השוטף ואחת לשנה או לשנתיים להזמין ניקיון מאסיבי.

אנשי המקצוע ינקו את הספה באמצעות חומרי ניקיון ייעודיים אשר מותאמים לכל סוג של ספה אם מדובר באחד מסוגי העור או בספה מבד. בנוסף לכך יבוצע ניקיון ממוקד בכל הכתמים שנראים ברחבי הספות. אנשי המקצוע ישתדלו להבין ממה נובע כל כתם כדי לבצע את הפעולה הנדרשת באמצעות החומר הנכון ביותר עבורו.

רכישה של ספה חדשה

העלות של רכישת ספה חדשה אינה עניין של מה בכך ולאור העובדה שבזכות המיומנות והמקצועיות של מנקי הספות מחברת 5 כוכבים, הנראות של הספה חוזרת להיות קרובה מאד לנראות שלה בעת הרכישה, אין כל צורך לרכוש ספה חדשה אלא שהילדים יגדלו עוד קצת, או אם תהיה תקלה מהותית הקשורה ביציבות של הספה ועוד.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם